Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Thaiföldön 210ft-tal című...

Thaiföldön 210ft-tal című regénynek a vázlata megérné regénynek megírni?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok író,csak gondoltam ,hogy sok sztori történt velem és meglehetne írni. Nagyon viccesek is.Erdemes?
2023. máj. 19. 14:01
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
19# Thaiföldön thaijul beszélnek.Hiaba van itt 40 millió magyar olyanok mint a szlovákok , ha tudják hogy külföldi magyar on akkor nem beszélnek előtte. Beszolnsak néhány mondatot, megjegyzéseket tesznek. Mondanak néhány magyar szót , hogy el ne tévessze senki. A konzulátus nem vesz senkinek se jegyet. Volt egyszer , hogy ellopták a dolgaimat és nem vették jegyet. Miután megkaptam 1-2 hét után a bankkártyamat , mert visszaküldte egy szemet 2 óra múlva már a gépen ültem. Igaz csak egy bankkártyám volt , személyim és a tercsim.
2023. máj. 28. 13:18
 22/36 A kérdező kommentje:
20# Nem vettem az itt élő Magyaroké szinte az összes gyár, hotel apartman házak nagy cégek.Pontosabban csak az övék volt mert pár hónappal ezelőtt átadták a nem agresszív cigányoknak.Akik keveréknek adta az kap jutalékot is , de a masikak nem fizetnek. Nem ismerek vendéglő tulajdonosokat. Csak annyit tudok , hogy a Magyarok működtettek eddig a gazdaságot.Es mivel több pénzük volt mint a királynak ezért tudták egyensúlyozni ,ők irányítottak. A királye csak a maffiák és már a bankokat is átadták a tulajok. A szexmaffiat megkapta az orban és még a 7eleven nagy részét mivel frenchsies.Tobb tulajdonosa van.
2023. máj. 28. 13:27
 23/36 anonim ***** válasza:
Kérdezőnél valami bekattant. :D
2023. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Látod, kérdező, ez az Orbán mindenütt ott van, még Thaiföldön is. :))
2023. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem a pofajaval foltoroktek a földet.
2023. máj. 28. 14:44
 26/36 anonim ***** válasza:
Valamilyen lelki problémád van? Nem hiányolnak itthon a munkahelyeden? Gondolom a családod vagy a kollégáid szívesen összedobják neked a hazaútra való dollárt, vagy megveszik neked a repülőjegyet hazafelé. Nem?
2023. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A kérdező nincs is Thaiföldön, csak pénzt akar lejmolni emberektől.
2023. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Video kapcsolatról és szerződéskötésrol nem is hallott ön. Keressen egy másik lehetőséget!
2023. máj. 29. 04:10
 29/36 anonim ***** válasza:
Ennek elment az esze.
2023. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"Video kapcsolatról és szerződéskötésrol nem is hallott ön. Keressen egy másik lehetőséget!"

Ez egyre jobb. 😂😂😂

2023. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!