Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Menni akarok máshová,de...

Menni akarok máshová,de rendeltem pár csomagot,hogyan tovább?Amit leírtam az helytálló?

Figyelt kérdés
Ha megváltoztatom a címem(aliexpress),még nem ért ide a dolog,akkor átcimkézik és jön az új címemre gondolom én.
2022. dec. 17. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Màrmint ki címkézné át?
2022. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ugye több állomáson átmegy a csomag.

És az egyiknél átcímkéznék.

És akkor az új címemre érkezne a csomag,amit ugyan nem arra a címre rendeltem.

Tehát ha most megváltoztatom a címet az aliexpress fiókomnál,akkor az új címemre fog érkezni a csomag?

Ez a kérdés.

Bár elég rendezetlenül fogalmaztam meg.

Bocs.

2022. dec. 17. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
..és miből gondolod, hogy a "több állomás" bármelyikéhez is eljutna az az infó, hogy te címet akarsz változtatni?
2022. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Rohadtul nem így működik.

Futárszolgálatoknál esetleg módosíthatsz címet menet közben, de nemzetközi postai küldeménynél nem.

Viszont a magyar postának van némi pénzért utánküldée nevű szolgáltatása. Olvass utána a posta.hu oldalon, hogy a te esetedben az megfelelő-e.

2022. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!