Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy nehezen bírok...

Normális, hogy nehezen bírok az óvónői munkát?

Figyelt kérdés

Most kezdtem két hetet és kevés időm marad magamra. Csak az ovival foglalkozom, nagyon sok időm megy el a tervezésre, az eszközök bekészítésére. Tudom az ötletek a neten is vannak, rengeteg ötlet van, de még is elég nehéz nekem.

A párommal élek együtt, rá már nem is marad időm, ha nem segítene a főzésben, akkor nem is tudom mi lenne.

Magát az ovit meg a gyerekeket szeretem.

Nehezítő tényező, hogy egyházi az ovi, így mindennap hittant is tartanom kell a kötelező foglalkozások mellé.


Jobb lesz ez 1 év múlva szerintetek?:( Ha már lesz egy évnyi tapasztalatom, ötletem, persze jövőre új ötletek kellenek.



2022. jan. 9. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező hol van ez az óvoda? Csak azért kérdezem, mert furcsa, hogy neked kell beszerezni az eszközöket. Persze tudom, ha valami extrát szeretnél, akkor ez előfordulhat. De minden ovinak be van tervezve az éves költségvetésébe az eszközvásárlás.
2022. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mondhatom meg melyik ovi ez. Egy kis városban van, keleti országrészen. Egyházi az óvoda, tehát jól megy az ovi. Nagyon sok játéka van a gyerekeknek, még hatalmas interaktív tv is van, az ovi is vadonatúj, modern.

Szomorúan hallom ismerősöktől, hogy máshol mindenhol van csoportpénz.

Szeretnék majd átmenni máshova.


Csak félek, ha egyszer gyerekeim lesznek nem jut majd időm rájuk, a páromra és magamra.

2022. jan. 9. 18:25
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdtem nyelvet tanítani, rengeteg időt töltöttem tervezéssel, készüléssel, tananyag összeállításával. Pár év után már alig kellett készülnöm, pedig mindig egyénre szabottan tanítottam.
2022. jan. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a tempót amit Neked ott diktálnak a vezető óvónötől függ. A két távoli ország részből van tapasztalatom, igaz családi elmondás után. Ahol lakom, nagy ívben letojják az ovónők a foglalkozásokat, csak a kevés kötelezőt csinálják meg. A gyerekeket meg oda bízzák a dadusokra, akiknek takarítani,ebédet osztani, gyerekeket öltöztetni és foglalkozni is kell. Ezen a helyen nem kérnek a szülőktől semmit, wc papírt, szalvétát semmit. A Dunántúli tesóméknál, mindent az óvónénik csinálnak, igaz anyagot kapnak, de otthon kell elkészíteni a szemléltető anyagokat. Tehát szerintem mindent a vezetők döntenek. A katolikus oviban pedig kapnak az állam bácsitól anyagi segítséget, de a szülőknek is hozzá kell járulni / persely, támogatás /!
2022. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es, mikor az óvónők a dadusokra bízzák a gyerekeket, akkor ők mit csinálnak? Kávéznak, lábat lógatnak?

Hihetetlen amit írsz.

2022. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!