Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy nehezen bírok...

Normális, hogy nehezen bírok az óvónői munkát?

Figyelt kérdés

Most kezdtem két hetet és kevés időm marad magamra. Csak az ovival foglalkozom, nagyon sok időm megy el a tervezésre, az eszközök bekészítésére. Tudom az ötletek a neten is vannak, rengeteg ötlet van, de még is elég nehéz nekem.

A párommal élek együtt, rá már nem is marad időm, ha nem segítene a főzésben, akkor nem is tudom mi lenne.

Magát az ovit meg a gyerekeket szeretem.

Nehezítő tényező, hogy egyházi az ovi, így mindennap hittant is tartanom kell a kötelező foglalkozások mellé.


Jobb lesz ez 1 év múlva szerintetek?:( Ha már lesz egy évnyi tapasztalatom, ötletem, persze jövőre új ötletek kellenek.



2022. jan. 9. 10:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Keveset alszom, meg reggel is stresszes vagyok még. Az oviban már ezt elengedem, ott jól érzem magam, mert a gyerekek nagyon kedvesek. Nehéz még, hogy 26 gyerek van a csoportban. Az főleg az eszközök beszerzése miatt nehéz+ mert nincs csoportpénz, vagyis a szülők kezelik, így nekem kell megvennem őket, ha valamire készülök.
2022. jan. 9. 10:54
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsi! A telefonom kijavítja a szöveget.

Normális, hogy nehezen bírom az óvónői munkát*

Most kezdtem két hete*

2022. jan. 9. 10:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a saját pénzedből vásárolgatsz az óvodai foglalkozásokra?
2022. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, ez egy nehez melo, sokkal konnyebben tudnal dolgozni bevasarlo kozpontban vagy normalis munkahelyen es többet is kapnal... De ha ezt akarod csinalni akkor kitartast
2022. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha ez az első munkahelyed, akkor igen.

Mondjuk jó lenne, ha lenne valamiféle kategorizált, életkori és értelmi sajátosság szerinti adatbázis, amivel segíthetnék az óvónőket. Gyorsabban eltudnál igazodni és tájékozódni, így gyorsabb lenne a felkészülés.


Tudom, selejt politikusok, miniszterek miatt, erre várhat az ember.

2022. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...biztosíthatlak, könnyebb nem lesz. Akik nem ezen a pályán vannak, azoknak fogalmuk sincs arról, hogy mennyi nehézséggel, stresszel és mennyi munkával jár ez a hivatás. Ami pedig a legrosszabb, hogy nem nagyon van előrelépési lehetőség. Szóval csak akkor maradj, ha bírod a stresszt, a csaknem egész napos elfoglaltságot, na és a szégyentelenül alacsony fizetést.

A gyerekek szeretete sokat jelent, de sajnos abból nem tudod finanszírozni az életed.

Üdv a klubban! Egy 40 éve a pályán lévő kolléganő

2022. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen sajnos saját pénzből kell, ha nyomtatni akarok valamit vagy ha vizuálist tartok ahhoz is mindent saját pénzből kell megoldanom vagy ha kitalálok valamit környezetre, matekra akkor ugyebár azt is önerőből.

Ami megnehezíti a tervezésemet, hogy minél olcsóbb, de még is jó legyen.


Köszi a válaszokat. Bízom benne jobban fog menni, mert hiába vagyok 6,5 órát a csoportban, ha a maradék 1,5 órában utazom oda-vissza a munkahelyre, otthon meg készülök, agyalok még estig és valamikor be is kell szerezni a kellékeket.

2022. jan. 9. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Te hülye vagy, keresel 135 ezret és még abból vásárolgatsz az óvodának…
2022. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mi szomorubb hogy te fizetsz azert h dolgozhass vagy az hogy ennyire lebecsulod magad....
2022. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Az élősködő parlamenti söpredéknek pont ilyen emberre van szüksége, mint amilyen te vagy kérdező.


Hihetetlen mennyire alacsony szellemi színvonal.

2022. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!