Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha veszek egy terméket, ami...

Ha veszek egy terméket, ami visszaküldök 14 napos elállási jogommal, de nem akarjak utánvétesen átvenni...?(Tovább lent!)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát vettem egy terméket, de sajnos mégsem jó nekem, mert nem használhatom betegség miatt, de ezt nem olvastam el a webshopban, csak amikor megjött.

Nos ugye van 14 nap elállási jogom, Én ezt érvényesíteni akarom és a webshop mondta, hogy persze küldjem vissza, a költségek engem terhelnek, de utánvétesen nem veszik at, hanem utalják pénzt a vizsgálat után, hogy nem-e mást kuldtem, nem rongáltak stb.! Én utanvetesen vettem a termeket! Nincsen bankkartyam, a családban senkinek..

Kötelesek utanvetesen átvenni a terméket, vagy nekik van igazuk?


2021. máj. 2. 02:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De nem fogjak levonni tőlem? Ha nem Én fizetem akkor rendben van.
2021. máj. 2. 15:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fogják mert nem tehetik meg - épp ezért szeretne az összes webshop utalni mert az majdnem ingyen van, ha már a terméken bukik...
2021. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végülis igazuk van.
2021. máj. 2. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!