Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépház visszaküldése 14 napos...

Gépház visszaküldése 14 napos elállással?

Figyelt kérdés
Vettem egy gépházat iPon-tól, azonban nem felel meg, így visszaküldeném. Tudom a proceduráját, csak annyi a bökkenő, hogy 230km-re, Pestre kell visszaküldenem. Mivel nagy csomag így nem küldhetem bármivel. Sose csináltam még ilyet? Tippek, hogy mivel küldhetném vissza a legolcsóbban?

2020. máj. 4. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el iPonéknál az erre vonatkozó infókat, vannak cégek, amik futárt is küldenek és nem kerül semmibe. Ha nem találsz infót, írj nekik mailt gyorsba, ha holnapig nincs válasz, hívd fel őket, hogy mi legyen.
2020. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, saját magamnak kell megoldanom a visszaküldést egy megadott címre. Ennyit írtak :)
2020. máj. 4. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedvesek. Én futárral intézném akkor, valószínű olcsóbb a postánál (2-2500?), és talán jobban is vigyáznak rá.
2020. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, hogy nemrég futárral akartam egy futárválasztós oldallal küldeni csomagot, hogy ne kelljen kp stb..,de aztán a post MPL lett mégis, mert az űrlap nem engedett tovább ha nem adtam meg mobilt, emlékem szerint.

Szóval ezt használtam:

[link]


VISZONT!! Ehhez nyomtató kell!!

2020. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!