Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Reális lehet az alapbér...

Reális lehet az alapbér bevezetése?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 08:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
62%

Én ezt inkább valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy az itteni felhasználók összedobnak havonta X ezer Ft-ot, cserébe a kérdező pedig megígéri, hogy befejezi a rinyálást, nem ír ide többet, hanem elmegy a kiskertjébe répát és paradicsomot termeszteni,

Szerintem ez egy járható út.

2020. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

# 31


Én pont semmit se érzek rinyálásnak.

Szerintem pont, hogy te vagy negatív vagy nem a legjobb lelki passzban, ha egy semleges filozofálgatásból bármiféle negatívságot kiérzel. Vagy számodra negatív, mert fáradt vagy / félsz az élettől / pont, hogy te is utálod a munkát stb.


Továbbra is várom, hogy humán pedagógus, közgazdász diplomás, természettudományos diplomás és eladó végzettségű emberekként hogyan javíthattuk volna meg az SAP rendszerét, amit a cég vett. (És nem is feltétlen az SAP-n múlik, hanem amilyen funkciókkal az adott cég veszi, ahogy az adott cég használja, és amilyen adatokkal feltölti.)


Te egyébként egyéni vállalkozó vagy és valami olyan témában, ami nagyon sok pénzt hoz? Volt nehézséged az életben?


Kicsit úgy tűnik, hogy lenézel mindenkit, aki nem talál hófehér munkát / aki nem talál csettitésre jobban fizető munkát / aki tanul, de feleslegesen stb-stb....


# 30


Miért?

2020. febr. 14. 15:52
 33/63 anonim ***** válasza:
13%
Két 62-es van, nekem az előző volt az első válaszom ezen a theaden
2020. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

Akkor a válaszomnak azt a részét hagyd figyelmen kívül. :)


Ritkán vannak ugyanazzal a %-kal többen.

Bár az én mindenkori %-ommal néha látok embereket és minket is kevertek már össze, és mókás akkor, amikor két egyező %-ú totál más véleményen van. :D

2020. febr. 14. 16:02
 35/63 anonim ***** válasza:
66%

Igen, csak nálad valahogy minden semleges filozofálgatás arra megy ki, hogy hogy lehetne minél jobban megúszni a munkát. :D

Félreértés ne essék, nem az a baj, hogy nem szereted a munkát, vannak ezzel így jópáran. A baj azzal van, hogy folyamatosan csak erről írod ki az újabbnál újabb kérdéseket.

Nézd meg például Vajna Timit, ő sem akart dolgozni, de nem árasztotta el az oldalt a kérdéseivel, hanem okosan megoldotta, és neki valóban már nem kell többet dolgoznia.

2020. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Egyébként ha egy pár esetén az egyik fél keres nettó 800 ezret, miért visszatetsző, ha a másik fél nem dolgozik?
2020. febr. 14. 19:36
 37/63 anonim ***** válasza:
27%
Ez megoldható, csak a prostikat még családon belül se nagyon szeretik.
2020. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

De van egy reális, elfogadható érv amellett, hogy az ember miért dolgozzon _munkahelyen_ ilyen esetben?


A pénz adott, lekötni otthon is le tudja nagát tegyük fel.

2020. febr. 14. 20:59
 39/63 anonim ***** válasza:
65%

Nem kötelező dolgozni, ha legálisan, erkölcsösen meg tudod oldani másképp az életed.

De valamit csinálni kell - ha mást nem, hobbit - különben leépülsz.

2020. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Szerintem a munkahelyek 80%-án jobban le lehet épülni, mintha az ember otthon elfoglalja magát.
2020. febr. 14. 21:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!