Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem tudok ingatlan fedezete...

Ha nem tudok ingatlan fedezetet adni a banknak, Sosem lehet saját lakásom?

Figyelt kérdés
2 gyerekkel, 2db 8évre kötött fundamentával (2éve fizetve), 1 millió Forint önerővel (fundán kívül), mindkettőnknek 190ezres bruttó bérrel. Megvan kötve a kezünk és nincs kiút az albérletből, ha nincs megterhelhető ingatlan?
2019. febr. 19. 04:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezó, lakáshitelnél legtöbbször a megvásárolandó ingatlan a fedezet. így lehet jelzáloghitelt felvenni úgy is, hogy jelenleg nincs saját lakás. A hitelképességről bankban érdeklódjetek.
2019. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze megfelelő önerő mindenképp kell. 11-es voltam.
2019. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fundamentába 2X20ezret fizetünk. Az én fizetésem ténylegesen Ennyi (netto 120) a páromé nettó 240 körül van, de ez sajnos nem papíron Ennyi (ez valószínűleg a közeljövőben papíron is netto 240 lesz, tudom ez sem sok). Az albérlet rezsivel együtt 80ezer ft havonta. Nyugati megyeszékhelyen lakunk. Nincs dőzsölés, de azt gondolom meg van amire szükségünk van. Tudom, hogy nem vagyunk egyedül ebben a helyzetben, ezért érdeklődök, mi a tapasztalat.
2019. febr. 19. 16:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Hol laktok, ahol 80 ezer az albi rezsivel? Dunántúli nagyváros?
2019. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen. Még 2013-ban találtuk ezt az albérletet és csak a szerencsének köszönhetjük, hogy a bérlő azóta nem emelt 1ft-ot sem.
2019. febr. 21. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!