Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank elutasította a személyi...

Bank elutasította a személyi kölcsön kérelmem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
egy közeli ismerős adósságát azaz tartozásának rendezésének besegítéséhez szerettem volna pénzhez jutni, de ezt elmondva nem adnak, merthogy lakásfelújítás, autóvásárlás és egyebekre csak. ez mi? úgy kellett volna mennem hogy hazudnom kell hogy azt akarok venni, mondjuk egy használt kocsit xy összegért , vagy mi? van értelme más banknál próbálkoznom vagy akár ugyanott csak más ügyintézővel vagy sem? súlyos következményei lesznek ha ez az adósság igencsak rövid időn belül nem lesz befizetve... reménytelen..

2018. ápr. 6. 11:03
1 2 3 4
 11/32 Koplárovics Béci ***** válasza:

"odáig sem jutottunk el hogy azt megkérdezze mennyit keresek "



Akkor hogy utasítottak el? Mert ez így nem tűnik túl hivatalosnak. Mondjuk nem "megkérdeznie" kell, hogy mennyit keresel, hanem igazolást vinni róla. Ez valami zugbank, vagy mi?

2018. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
k&h, leültem az ügyintéző elé, mondtam mit szeretnék , első kérdés az volt hogy mire lesz a kölcsön. mondtam hogy szabad felhasználás de ez nem volt elég neki erre folytattam és elmondtam az igazat. és viszontlátásra, kénytelen voltam távozni.
2018. ápr. 6. 11:34
 13/32 A kérdező kommentje:
munkáltatói igazolás kitöltve meg nálam volt táskába de abszolút nem érdekelte.
2018. ápr. 6. 11:34
 14/32 A kérdező kommentje:
sajnos most mennem kell, vár a munkahelyem délutánra, holnapi nap még visszanézek milyen válaszok jöttek, és köszönöm a segítséget!
2018. ápr. 6. 11:35
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért elég egyértelmű. Az, ha valaki más számára vesz fel hitelt az egy brutális kockázat a bank számára - ugyanis a fizetési hajlandóság a töredéke lesz, hiszen "te nem kapsz semmit", mégis te fizetsz.
2018. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szabadfelhasználású kölcsönnél a banknak tökmindegy, hogy mit csinálsz a pénzzel... Akár fel is gyújthatod (a pénzt, nem a bankot), akkor sincs kevésbé biztonságban a pénze. Szerintem ott valaki valamit nagyon félreértett, lehet hogy azt hitte az ügyintéző, hogy pl te más nevében akarsz felvenni hitelt. Te magad vállalod azt, hogy a bank felé a pénzt visszafizeted, akkor is, ha a "barát" nem fizet neked semmit. A bankot egyedül az kéne érdekelje, hogy a fizetésed elég fedezetet nyújt-e a hitelhez (mondjuk 100e fizetés 1M hitelhez nem biztos, hogy elég lenne).
2018. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy teljesíted a minimum feltételeket egy hiteligényléskor, még messze nem jelenti azt, hogy a banknak kötelessége hitelt adni. 100E Ft nettóra a KH egyébként sem fog 1M Ft-ot adni, ha azt mondtad volna, bútorra, vagy autóra kell, mert a KH az egyik legszigorúbb bank, ha személyi kölcsönről van szó.

Próbáld pl az OTP-t, de sajnos nem lesz olcsó, mert alacsony a jövedelmed és alacsony a hiteligény is, de ott jóval nagyobb az esélyed, persze ott se azzal kezd, hogy másnak akarsz hitelt felvenni.

2018. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
7 évre szóló hitel ami a maximum időtartomány, ahhoz miért kevés a nettó 142 ezer forint? A 100-at csak arra írtam hogy special k&h-nál annyi a szükséges minimum kereset
2018. ápr. 7. 01:18
 19/32 anonim ***** válasza:
OK, a 142E Ft már valamivel jobb, akkor próbáld meg egy másik fiókban, de véletlenül se mond, hogy másnak akarod felvenni.
2018. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Állítólag a Sberbanknak a legjobb a személyi kölcsöne, de feltétel, hogy hozzájuk érkezzen a béred.

Ha ott sem megy, akkor pedig végső esetben megpróbálhatod a Providentet vagy a Cofidist.

2018. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!