Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank elutasította a személyi...

Bank elutasította a személyi kölcsön kérelmem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
egy közeli ismerős adósságát azaz tartozásának rendezésének besegítéséhez szerettem volna pénzhez jutni, de ezt elmondva nem adnak, merthogy lakásfelújítás, autóvásárlás és egyebekre csak. ez mi? úgy kellett volna mennem hogy hazudnom kell hogy azt akarok venni, mondjuk egy használt kocsit xy összegért , vagy mi? van értelme más banknál próbálkoznom vagy akár ugyanott csak más ügyintézővel vagy sem? súlyos következményei lesznek ha ez az adósság igencsak rövid időn belül nem lesz befizetve... reménytelen..

2018. ápr. 6. 11:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Naná, hogy erre elutasítják...


Ha amúgy hitelképes vagy és hajlandó vagy hazudni akkor másik bank fog adni személyi kölcsönt.

2018. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
és erre mért utasítják el? miért fontos egyáltalán a szabad felhasználáson belül hogy nekem mire kell a pénz, úgy őszintén?
2018. ápr. 6. 11:10
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Személyi kölcsön, szabadon elkölthető. Csak elég magas a kamat. Azt ki fizezi? Habár közöm?
2018. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
ha egyszer hitelképes vagyok és megvan minden szükséges feltétel ugyan mi közük hozzá tényleg hogy a szabad felhasználáson belül mire kell.. lehet csak én nem értem ezt..
2018. ápr. 6. 11:11
 5/32 A kérdező kommentje:
15% thm és természetesen én fizetem vissza amit én vettem fel..
2018. ápr. 6. 11:12
 6/32 A kérdező kommentje:
éves fix kamat pedig 13%
2018. ápr. 6. 11:12
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

1. - jelen állapotok szerint a bank nem köteles megindokolni az elutasítás okát

2.- az egyszerűen nem igaz, hogy csak erre vagy arra adnak, hiszen a személyi kölcsön szabad felhasználású, semmi közük nincs hozzá, mire használod fel.

3.- szerintem egyszerűen nem voltál hitelképes vagy túl nagy volt a hitelösszeg, amit igényelni akartál - az ügyintéző meg mondott valamit, hogy "lerázzon".

megpróübálhatod máshol, de ha nem vagy hitelképes, akkor máshol sem fogsz kapni.


Megkérdezhetem, mekkora jövedelemre mennyit akartál felvenni? (nettót írj)

2018. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
odáig sem jutottunk el hogy azt megkérdezze mennyit keresek de a minimum havi 100 ezer forint nettó jövedelemnek eleget tesz a munkahelyem. 1 millió forintról lenne szó.
2018. ápr. 6. 11:18
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Másnak nem vennék fel hitelt, kíváncsi vagyok, mi lehet az a súlyos következmény, meg hogy milyen közeli az az ismerős...


Próbálkozz másik bankban egyébként, ha nagyon kell a pénz.

2018. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
az hogy mennyire bízom benne és mennyire közeli ismerős azt sajnos nem áll módomban megosztani, de annyit elárulhatok arról van szó ha nem fizeti tartozását a bíróságnak amit kiszabtak rá büntetést akkor börtönbe kerül az illető. nem, nem egy gyilkosról van szó, se nem állatkínzó se ilyesmi, nem kell ilyenekre gondolni rögtön :)
2018. ápr. 6. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!