Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esélyem személyi kölcsönre?

Van esélyem személyi kölcsönre?

Figyelt kérdés

97000 Ft nyugdíjjal rendelkező 66 éves személy kaphat-e 500.000 Ft személyi kölcsönt? Van rá esély? Eddig szinte biztos voltam, hogy igen de itt az oldalon olvasgatva teljesen elbizonytalanodtam. Holnap elkezdek telefonálgatni, de addig is kérdezném hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben és megkapta-e a kölcsönt? Vagy marad a Provident?

Előre is köszönöm!


2017. júl. 9. 16:15
 1/9 anonim válasza:
42%
Jaj istenem. Melyik fiad/unokad beszelt mar ra hogy vegyel fel neki kolcsont a te nevedre??????? Mar fellabbal a sirba vagy, ne hitelezgess, hanem elvezd az eletet! A fiaid meg oldjak meg a sajat problemajukat ahogy tudjak.
2017. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mintha akárkinek köze lenne hozzá, de nem az unokákra lesz elköltve (mivel nincsenek), de ha arra kellene akkor sem szégyenkeznék. Gyógykezelésekre, kocsi vizsgáztatásra és tüzelő vásárlására fordítanánk. Köszönöm ezt az építő jellegű hozzászólást.
2017. júl. 9. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
"Jó ötlet volt a provident"
2017. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dzseri ***** válasza:
82%

a provident és ezek a legrosszabbak,

házhoz viszik a pénzt, házhoz jönnek a törlesztőért és ezért szinte uzsora kamatot kérnek

inkább egy bankfiókban nézelődj

vagy keres a neten kölcsön kalkulátort

2017. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen értékelhető választ kedves utolsó! Természetesen nem a "házhoz járós" kölcsönre gondoltam a Providentnél. Holnap érdeklődöm pár banknál, itt úgy látom nem tudok meg sokat.
2017. júl. 9. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Mindenképpen érdemes bankoknál különböző személyi kölcsönökkel kapcsolatban érdeklődni, mert lehet, hogy ennyit nem, de mondjuk kevesebbet esetleg kapsz. Ez nagyon bankfüggő. Múlik azon is, hogy milyen a hitel szempontjából az előéleted, volt-e adósságod, vagy jelenleg fizetsz-e máshová hitelt. Adós, vagy kezes vagy-e más hitelben.

Viszont egy dolgot nem árt, ha észben tartasz, a kölcsönt fizetni is kell és egy ilyen személyi kölcsönnek nem kevés a kamata. És ha nem tudsz egy évben annyit összespórolni, hogy megvedd a téli tüzelőt, akkor mi lesz jövőre, amikor újra kell a tüzelő, de még ezt a hitelt is nyögni fogod?

2017. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos egy váratlan nagy összegű kiadás miatt kerültünk "bajba", korábbi években ilyenre nem volt precedens. A részletfizetéssel havi 25-30 ezerig probléma nem lesz, csak sajnos a fent említetteket részletfizetéssel nem tudom rendezni, a pénz mostanában és egy összegben kell.
2017. júl. 9. 21:44
 8/9 mi a fene ***** válasza:
56%
Takarékszövetkezetnél próbálkozz !
2017. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Provident, de bankszámlás.

100 000 ft-nál 109 500 ft-ot fizettem vissza.


A személyi kölcsön rosszabb, mint a provident otthoni szolgáltatás.

2017. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!