Bajban vagyok?!

Figyelt kérdés
Megprobálom röviden leírni milyen helyzetbe kerültem. Volt Férjem tartozik kb fél millió ft al. Mikor ezt az összeget felvette mi még házasok voltunk. De külön éltünk. Nem tudtam róla h pénzt vett fel. Nem vállaltam kezességet semmit!!!! Tavaly váltunk el. Idén pedig januárban volt Férjem öngyilkos lett hatalmas tartozásai voltak uzsorások felé is. Szóval ezt a fél milliót most rajtam akarják behajtani. Kérdésem az h miért mikor közöm nincs hozzá? Meg h ha nem tudják rajtam behajtani mert nincs "semmim" akkor mi van?
2017. ápr. 1. 04:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az információ nagyon kevés. Ki akarja Rajtad behajtani? Az uzsorás, vagy egy bírósági végrehajtó?


Ha uzsorás fenyeget, akkor irány a rendőrség.

Ha a végrehajtó, akkor van valami a történetben, ami fontos lenne, de nem tudunk róla. Más tartozását Rajtad nem követelhet senki...

2017. ápr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A végrehajtó bírósági úton..
2017. ápr. 1. 06:47
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez nem az uzsorás penz..
2017. ápr. 1. 06:47
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz ebből tenyleg nem tudom h akarják igy rajtam behajtani mikor közöm sincs ehez az ügyhöz! :(
2017. ápr. 1. 06:49
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha ez lényeges... Van kozos gyermekünk ugy tudom h ilyenkor orokki a tartozást. Talán ezért?
2017. ápr. 1. 06:51
 6/17 anonim ***** válasza:

Vagyonmegosztás?

Hagyatéki tárgyalás volt?

2017. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tartozast akkor orokolheti a gyermek, ha vallalja a pluszt is es a minuszt is egyutt, vagy lemond mindkettorol.
2017. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem volt még hagyatéki!!!
2017. ápr. 1. 09:34
 9/17 A kérdező kommentje:
Semmi sem volt 2014ota külön éltünk. Semmit sem tudtam a magánéletéről. Halála utan derultek ki döbbenetes dolgok.. Nem tudok semmit ez a legrosszabb... Nem tudom minis ez a tartozása sötétben tapogatózok. Azt sem tudom hagyatéki mikor lesz.
2017. ápr. 1. 09:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Legjobb hejzetben vagy. Ha van ingatlanja és a tartozás nem nagyobb, mint az ingatlan értéke. Te mint gyémja a gyereknek lemondhatsz a állam javára az örökségről . Nem örökli meg az adóságot, de azért zaklatásért jelentsd fel öket
2017. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!