Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Svájci frankos lakás hitelesek...

Svájci frankos lakás hitelesek ti is bajban vagytok?

Figyelt kérdés

Tudom, sokadik kérdés és tényleg csak azok válaszoljanak akik hasonló cipőben járnak.Akik csak kritizálni tudnak menjenek máshova.

Szóval, mi lehet tenni?Sajnos eladni és megszabadulni sem tudok a lakástól, 50-el kezdtem a törlesztést és most 150-et kell fizetnem.Mit csináljak, nem tudom fizetni, én nem ezt vállaltam.Ti hogy vagytok?



2012. márc. 1. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hiteles, nem is kritizálni jöttem, de plusz munkán nem gondolkoztál?
2012. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ma 22:22


Milyen plusz munka az amivel ki tudsz fizetni 150-et, és utána még meg is élsz? Bankrablás 2 műszakban?

2012. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A cinizmusodat értem, de azért ferdítened nem kellene. Van egy fizetése, a plusz munkából azt csak kiegészítenie kell. És nem nekem kell gondolni plusz munkára, csak kérdeztem, hogy arra gondolt-e már.. Hátha talál valamit. Főleg ha elkezd keresni.
2012. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 31-el kezdtem,és ma 57-lett.Ezenkívül küldtek egy egyenleget,még mindíg 5 millióval tartozom.2007 ben vettem fel 3-at,és rendesen fizettem.Ritkán csúsztam meg.Már kezdem nem bírni.
2012. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt azért nem tudom elképzelni, hogy 50-ből hogyan lett 150. Érdemes lesz kérni az új árfolyamrögzítést.
2012. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hál Isten "csak" autó hitelem van. 1 M vettem fel, 2.5 év múlva 1.6M, én is rendesen fizettem. Szerencsére én ki tudtam szállni belőle ideiglenesen.
2012. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na akkor leírom bővebben: 47-ről szólt a szerződés 2007.-ben, 5 év türelmi idővel (ami most jár le), mikor elért a válság 105-öt fizettünk, ezt nem bírtuk ezért 2 évre fixáltuk, ami fenn maradt azt most kell elkezdeni fizetni, tehát a jelenlegi árfolyamon 100 + 18- a különbözet törlesztője +30 a tőke amit még csak most kellene fizetni.Tudom, hogy ez így nem jó, de ha tudtuk volna hogy ez lesz inkább albérletbe megyünk.És most már ki sem tudunk szállni.Plusz munka esélytelen mert a férjem reggel 6-tól este 6-ig dolgozik mire haza ér 7 óra,én meg itthon vagyok a gyerekkel és gyed mellett nem lehet dolgozni pedig mennék.
2012. márc. 2. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:

"Plusz munka esélytelen mert a férjem reggel 6-tól este 6-ig dolgozik mire haza ér 7 óra"


A hétvégéi sem szabadok?

2012. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!