Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy 5.5 milliós lakás és...

Van egy 5.5 milliós lakás és nekem van 2 milliós forintom. Adnak hitelt?

Figyelt kérdés

Nem tudok elzálogosítani semmit úgy értem hogy pl Édesanyám házára nem tudunk jelzálogot rakatni.

De viszont van munkáltatói igazolásom 2 éve vagyok ennél a cégnél nincs banki tartozásom.

Jó a bruttóm.


2012. febr. 26. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nem valószínű. Ugye erre még jön egy milla átírás, illeték...stb, csak a harmada van meg a pénznek
2012. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az illetéket meg az átírást azt kézpénzből intézném arra van külön.

Úgy van 2 millióm hogy 2.7millió ft.

Csak 2-t szeretnék befizetni.

2012. febr. 26. 10:47
 3/10 tetro ***** válasza:
nem hiszem, hogy kapsz, de nem tudom mostanában mennyire adnak. szerintem több kell hogy meg legyen mint a fele.
2012. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az alapfeltételeknek megfelelsz. Le tudod rakni a 30%-ot kp-ban. Hogy kapsz-e hitelt az a fizetésedtől függ! ma már másodlagos hogy mennyit ér az ingatlan mert azt nézik van-e annyi jövedelmed hogy vissza tudd fizetni! Magyarán ha régóta vagy a cégnél és megfelelő a jövedelmed akkor kapsz!
2012. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Magyar cégnél dolgozom 2 éve Németországban.....

A kereseti igazolásnál forintosítják az eurót is és így forintban a havi nettóm 4-500.000 forint.

2012. febr. 26. 11:39
 6/10 tetro ***** válasza:
akkor minek akarsz felvenni hitelt?
2012. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha német cégnél dolgozol és van német folyószámlád,akkor azon van legalább 10 ezer euro folyószámlahitel,minek neked magyar hitel?
2012. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért akarok hitelt felvenni mert hiába keresek jól sokat el is költök.....

Pl egy hazaút 60.000ft.

Na nekem most kell lakás.

2012. febr. 26. 13:43
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem most kell lakás......

Itt németben nem tudom hogy kell felvenni hitelt de nem is igazán akarok inkább otthon.

2012. febr. 26. 16:02
 10/10 Szentirmainé ***** válasza:

Szeretnék segiteni, hogy jobban lás:


1, A jelenlegi szabályozások értelmáben az ingatlan max. 60%-a amit bank hitelként nyujt.

2, Az ingatlan értéke NAGYON FONTOS!!! Hisz ennek alapján kapod a hitel mértékét. A bank értékbecslője állapitja meg....tehát nem az adásvétel összege a mérvadó!

3, Ha magyar cégnél dolgozol, akkor itthon kell kapjad a fizetést / deviza belföldi vagy? /

Ha mégsem - és kint kapod devizában - akkor azt is el lehet fogadtatni itthon a bankkal, de a nem kis eljárás.


Azt gondolom az előttem szólók nem szakma beliek.

Bocsi! Evvel nem akartam senkit megbántani :-)!!

2012. febr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!