Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti meg szoktátok válaszolni a...

Ti meg szoktátok válaszolni a bankokból/biztosítóktól telefonáló telemarketingesek kérdéseit?

Figyelt kérdés

Pl. egyik nap felhívtak egy bankból, hogy szeretnének tájékoztatni, ráérek e, mondom ok, tájékoztasson.

Erre elkezd faggatózni, hogy amikor vásárolok, akkor kp-val vagy kártyával szoktam fizetni.

Most akkor ő tájékoztat engem, vagy én őt???


Az ilyen tájékoztatásokból mindig az sül ki, hogy kérdéseket tesznek fel.


2016. nov. 17. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kb minden negyediknél mondom azt, hogy hagyj békén. A bankomnak általában segítek, de ha ilyen Teleshop vagy ilyen fas*ság hív azt általában lerázom.
2016. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem, soha, udvariasan kozlom, hogy nincs idom/ez most nem erdekel/most nincs erre szuksegem stb. egy mondatban, utana ha nyomatja is a dumat, megkoszonom szepen, elkoszonok es rabszom a telot.
2016. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2016. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én szó nélkül leteszem.
2016. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát Erste telemarketingjétől mikor hívást kapsz és felveszed az neked 100Ft-ba kerül percenként!

Válaszolgassál nekik bátran :)

2016. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
2 mondattal udvariasan lerázom, hogy nem alkalmas, hívjon később. Után tiltom a számot, soha többet nem zavar ;) Majdnem biztos vagyok benne, hogy mindig rosszul járnék az ajánlatával, bármit is áruljon. Amit így kell tukmálni, az jó nem lehet, következésképp nem is vagyok rá kíváncsi. Neked Kedves kérdező bizonyára hitelkártyát vagy folyószámla hitelkeretet szerettek volna eladni.
2016. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!