Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad a legkönnyebben...

Melyik bank ad a legkönnyebben ( utolsó 3 havi számlakivokat), leggyorsabban, és jó kamatra személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

#hsjsjsjshs
2016. szept. 23. 18:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik neked kell a bank "szar" pénze. El vagy tajolva.

Az a 140.000 Ft hitel ami még van igenis sok. Ugyanannyi fizura mint a tied egy barátom nem kapott 1 milla hitelt csak 5 vagy 600 ezret, mert volt egy laptop hitele meg 3 hónapig valami 10-15 ezer törlesztéssel. Miután kifizette egyosszegban újra igényelte és megkapta a teljes összeget...

2016. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Általában a fizetésed 30%-át érheti el a törlesztőrészlet, szóval szerintem simán megkapod. A kamatod 12-14% körüli lesz, és amúgy jó ha tudod, hogy ez banki szempontból átlag alatti jövedelem. 250 nettó felett vesznek emberszámba. :)
2016. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12-es, linkelj már nekem légy szíves 12 % körüli kamatot személyi kölcsönnél. nem igazán láttam én még ennyiért, de ha tudsz, azonnal szaladok felvenni :-)
2016. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem neten láttam, nekem kínálták 9,4%-ra a cibnél, csak nekem nem volt hozzá törlesztőrészletem. :D
2016. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
11 szerintem ezt bankja válogatja. A bankok is olyanok mint az emberek. Ahány féle ember , mindenki más. Ugyan ez igaz a bankokra is. Lehet itt ne kapod meg, lehet a masidiknal sem, de a harmadiknal igen. Mellesleg amit te irtal kicsit furcsa. Noveremek 10 milliot vettek fel lakasra, majd ea 2 honapra 1,5ot siman megkapta felujitasra. Na azt azert ne hasonlitsad mar az enyemhez... koszi :)
2016. szept. 25. 21:10
 16/19 A kérdező kommentje:
Munkatarsam 20 eves futam idore vette fel a lakas hitele melle, a kocsira is a lizinget. Igaz ez nem most volt de egyik bank sem a sajat maga ellensege, hogy ne hitelezzen. Az egyik torleszto ki lesz fizetve meg e honapban teljesen, tehat marad akkor 10+33(ujabb hitel), de ha a mostanival szamolok, ami 53 a 175nek meg az is pont a 30 %a :)
2016. szept. 25. 21:16
 17/19 anonim ***** válasza:
A lakásfelújításra felvett kötött felhasználásút tényleg ne hasonlítsuk ehhez. A lakás a banké, te meg azért kérsz pénzt, hogy növeld a lakás értékét, megvan a logika? Persze hogy ad. :))
2016. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

11.vagyok.

Lakashitel illetve autó lízing esetén van fedezet. A házat viszi a bank ha nem fizetsz illetve a kocsit is, de ott van a biztosítás is, amit fizetsz ha totalkar lenne a kocsi vagy leeg a ház, hogy akkor is a bank a penzenel legyen.

Ezt nem túl ésszerű egy fedezet nélküli 1 millás hitelhez hasonlítani.

Ha nem fizetsz, lehet végrehajtani, ha van mit. És aki nem akar (nem tud) fizetni, az gondoskodik arról, hogy ne legyen a nevén semmi amit vihet a végrehajtó.

2016. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, hogy nem kell ahhoz hasonlítani. De pl Olyan munkahelyem van,ahonnan borítékolva van, hogy ha mem vagy hulye(lopsz,stb) nem kuldenek el. Nem fugg a munkam a gazdasag helyzetetol, stb Az aruhiteleimet mindig idoben torlesztettem, sot volt olyan 1 amit 2 eve torlesztettem ott sem kestem egy honapot sem. Mindig vt fedezet. Es igen kiszamoltam. Ez a fizumnak a 30%a kereken.... Aztan eldol, hogy majd mi lesz, de kellene a penz. De nem fogom egybanknal se ujra benyujtani ha o elutasit, aztan a masik x banknal meg megkapom. Az mar az o baja. :) Amugy meg ha a szemelyi kocson ennyire nehezen lenne megkaphato, stb nem folyna kb a csapbol is az... Szerintem.
2016. szept. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!