Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad a legkönnyebben...

Melyik bank ad a legkönnyebben ( utolsó 3 havi számlakivokat), leggyorsabban, és jó kamatra személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

#hsjsjsjshs
2016. szept. 23. 18:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
1 millio kellene...
2016. szept. 23. 18:51
 2/19 anonim ***** válasza:

Legkönnyebben? Egyik se? :D Bocs, de nem viccből mondom.

Egyáltalán nem biztos, hogy van akkora jövedelmed, hogy megkapd az 1 millió ft-ot. Nem 3 havi számlakivonat kell, hanem min 3 havi munkaviszony, munkahelyi jövedelemigazolás, megfelelő nagyságú jövedelem, stb.


Az OTP-nek kb. 20 %-os kamata van, ott akár 5 évre is fel lehet venni az 1 milliót (kb. 24 ezres törlesztővel).


A Providentnek kicsit magasabb a THM-je, de ott csak 30 hónapra adják - így meglehetősen magasra jön ki a törlesztő-részlet (43 ezer körül).

2016. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem titok : netto 175 a jövedelmem+ 200 felé ugorhat a túlórákkal. Mink fix, 3,5 ve vagyok itt hatarozatlan ideju. :)
2016. szept. 23. 19:39
 4/19 anonim ***** válasza:

Akkor jó esélyed van rá, hogy megkapd...


Itt össze tudod hasonlítani:

[link]

2016. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja azt hozza kell tennem, hogy van egy aru hitelem is ami 20e ft, es 7 honap mmilva lejar... igyis? :)
2016. szept. 23. 20:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk nem mellékes tényező - így már nem biztos, de ezt csak akkor fogod megtudni - hogy kapsz-e vagy sem - ha bemész a bankba. Ott ugyanis minden különösebb indok nélkül is elutasíthatnak - de ezt az utat már Neked kell megjárnod... :-)
2016. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a 20 rongy annyira mellékes mert ahogy leszem amiket libkeltél áltlagban 3 évre 33 a törlesztő + ez az úgy 53 lenne... Ha jól tudom a hitel a fizudnak az 50%a lehet nem? ez meg a 175nek ha azt is nézzük a 30%a sztem melletem szól, hogy fix a melóhelyem, meg az is, hogy csak 7 hónap az áru hitel.... De azérttettem fel ítt mert nem értek hozzá. :) Dz csak az én véleményem....
2016. szept. 23. 20:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Valóban a JTM rendelet szerint 400 ezer ft-os jövedelem alatt a nettó fizetésed 50%-át fordíthatod törlesztésre. De ez csak egy elméleti lehetőség, mert a bankok általában nem mennek el 50%-ig, legtöbb esetben 33%-nál meghúzzák a határt. A 175 ezres nettónak 57.750 Ft a 33%-a. Ahogy írtad van 20 ezer forint havi törlesztési kötelezettséget így 37.750 marad, abba kellene beleférnie a törlesztődnek. Ez nem lehetetlen... Az mondjuk egy másik kérdés, hogy elképzelhető, hogy lesz olyan bank, amelyik ekkora összegnél már adóstársat is elvár.
2016. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ! 7 hónap az áruhitel. Utána maradna a havi 33 törlesztő. Ha ez nem tetszik egy banknak sajnálom az ő baja. Van még 30 eajtuk kívül az országban. Megyek a másikhoz.... Melyik adhat nekem a legkönnyebben, gyh unicredites vagyok? (Ől felejtősek , hosszú lenne leírni... Esetleg OTP vagy K&H?
2016. szept. 24. 17:02
 10/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha elírtam. Mobilról pötyögök. Röviden: egy banknak sem fogok könyörögni az idióta feltételeik miatt ekkora jövedelemmel(nem sok de amihez kell pont elég), (tényleg) fix munkahellyel, ahol 3,5 éve vagyok. Ha van 30 másik rajtuk kívül.... Ha nem kell a pénzem, az az ő bajuk.De kihhez érdemes menni, aki a legkönyebben megadja?
2016. szept. 24. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!