Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon kéne egy laptop munkára...

Nagyon kéne egy laptop munkára, hogyan vegyek fel áruhitelt?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy 2015ben 6hónap igazolt munkaviszonyom volt, ezévben 2016jan-20február 15ig.

2016.ápr.11-én kezdtem el dolgozni. Most akkor kénytelen vagyok várni, hogy összejöjjön a 3hónapos folyamatos munkaviszony?



2016. ápr. 16. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" Milyen munkara kell? Hasznaltan 20-30k-ert kapsz olyan gepet, ami sokmindenre eleg. "


Persze:D Sokmindenre elég, de konkrétan semmire se jó. Kiváncsi vagyok hogy miféle laptopot találsz 30ért. 100ért még használtan se vennék laptopot.


Amúgy kérdező ez csak önámitás. Attól hogy lesz laptopod nem lesz nagyobb lelkesedésed tanulni. ott a pcd amiről valószinűleg most irsz. tanulj arról.

2016. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Persze:D Sokmindenre elég, de konkrétan semmire se jó."


Nem is kell jonak lennie, nincs olyan anyagi helyzetben, hogy ilyent akarjon.


"Kiváncsi vagyok hogy miféle laptopot találsz 30ért."


Jo minosegu HP laptopot adtam el nemreg 22k-ert, core2 duo, 4gb ram. 8k-ert lehetett volna kapni bele egy kis/hasznalt ssd-t is. En programoztam rajta, hobbiprojekteket toltam.


"100ért még használtan se vennék laptopot. "


Itt a penzkidobas esszerusegerol volt szo inkabb. Jelenlegi helyzetemben ujan nem vennek laptopot 250k alatt, de ha meglennek szorulva, inkabb vennek olcso hasznaltat, mint olcso kategorias vadiujat, azt is aruhitelre.

2016. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!