Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon kéne egy laptop munkára...

Nagyon kéne egy laptop munkára, hogyan vegyek fel áruhitelt?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy 2015ben 6hónap igazolt munkaviszonyom volt, ezévben 2016jan-20február 15ig.

2016.ápr.11-én kezdtem el dolgozni. Most akkor kénytelen vagyok várni, hogy összejöjjön a 3hónapos folyamatos munkaviszony?



2016. ápr. 16. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérj a munkáltatótól ha szükséged van rá.

Kérj bér előleget tőle.

Várj 3 hónapot (akkor sem biztos, hogy fogsz kapni, mert az csak az egyik feltétel)

2016. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen munkara kell? Hasznaltan 20-30k-ert kapsz olyan gepet, ami sokmindenre eleg.


Miert nem ad a munkaltatod, ha szukseges a munkadhoz?

2016. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pályát váltok:) ehhez pedig egy laptop kell + wifi. Kicsit unom már a fizikai munkát, kevés pénzért, idióta emberekkel, és környezettel..
2016. ápr. 16. 15:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Providenttől személyi hitel
2016. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bevallom, a legnormálisabbak.. 3hét és meglesz az első havi igazolható munkajövedelmem. Azt már ki tudom várni.
2016. ápr. 16. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a munka, de ha ahhoz kell a gép, a munkáltatónak kéne biztosítania. Amúgy egyetértek egy korábbi hozzászólóval, inkább használtan vegyél egy olcsót, mint 30 százalékos kamatú áruhitelre újat.
2016. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezen nem spórolok, egyébként meg fájdalmasan rossy a 100k ft-os laptopok touchpadja, gyenge müanyagérzetük van. Màsrèszt meg lestrapált se kell, lehet nálam halna be az alaplapja. Ez egy befektetés, ami böven visszahozza az árát, jobb mint gamerpcn egész nap csak kockulni.
2016. ápr. 17. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ezen nem spórolok"


Hanem inkabb pazarolsz aruhitellel.


"Ez egy befektetés, ami böven visszahozza az árát"


Ha meglennenek a skilleid, hogy kitermeld rajta az arat, most kp-re meg tudnad venni.

2016. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahhoz kell a laptop hogy meglegyen a skill!!
2016. ápr. 18. 09:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor ez szerencsejatek, nem befektetes. ;)


De legalabb van egy jo urugyod, hogy jo dragan (a hitel kamata ratesz egy csomot) vegyel egy kutyut.

2016. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!