Vehetek hitelre laptopot?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, diákszövetkezeten keresztül dolgozom egy cégnél, de nem diákmunkán. start kártyás dolgozónak hívták ezt régen, de ma már nincs start kártya ugye. azt szeretném tudni hogy vehetek-e hitelre egy laptopot vagy még a szüleim segítségét kell kérnem és nekik fizessem havonta az adott összeget? köszönöm!

2016. jan. 2. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:
most olvasom minimum 18 életév kell, hát akkor erről ennyit :P
2016. jan. 2. 22:41
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha dolgozol egy cégnél és a szüleidnél laksz, akkor szerintem felesleges hitelre venni - 2-3 hónap alatt össze tudnád spórolni, nem?
2016. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van benne valami, de nem szeretnék hónapokig pc/laptop nélkül lenni :D
2016. jan. 3. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egykori Start kártya, az nem teljesen ugyanez. Annak az volt a lényege, hogy aki pályakezdőt alkalmaz, az kapott némi adó- és járulékkedvezményt. De ott rendes, bejelentett főállásról volt szó, munkaszerződés keretében. Erre adtak hitelt, de a diákszövetkezet kicsit más. Hívhatod diákmunkának vagy másnak, a lényeg, hogy munkáltatói igazolást a diákszövetkezet nem fog neked kiállítani, annak hiányában pedig nem nagyon kapsz hitelt.

Maximum folyószámlahitelre apellálhatsz, de azt felejtsd el ha jót akarsz magadnak...


[Megoldás: szüleid veszik fel, Te meg betyárbecsület szabadat adod neki, hogy fizetni fogod].

2016. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2016. jan. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!