Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Letiltották Paypalnál a...

Letiltották Paypalnál a bankkártyámat mert egyszer nem sikerült hozzákapcsolni. Most van rajta pénz most jónak kéne lennie, de le van tiltva. Milyen dokumentumot fényképezzek le nekik?

Figyelt kérdés
We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal,send us some documents.
2016. jan. 5. 08:34
 1/3 anonim válasza:

Személyi,meg egy a nevedre kiállított közüzemi számlát...

(Legalábbis én úgy tudom)

2016. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csináltam képet az igazolványomról, a lakcímkártyáról és a bankkártyáról, amiket csatoltam is a megfelelő részhez. Eddig semmi se történt...
2016. jan. 11. 21:13
 3/3 anonim válasza:
Én ma csináltam PayPalt, hozzáadtam a kártyámat, levont 695 forintot a rendszer, viszont még a netbankon nem látom a tranzakciót, amiben benne kéne hogy legyen a hitelesítéshez szükséges kód, ugyanakkor már a számlán a 700-zal kevesebb összeg van. Mennyi időbe telik, mire le tudom kérdezni a tranzakciót?
2016. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!