Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlát akartam feltölt...

Paypal számlát akartam feltölteni, de most parázok, mi lesz?

Figyelt kérdés

Ma regisztráltam egy paypal accot, és szerettem volna rá utalni 5000 Ft-ot. Meg is csináltam a tanzakciót meg minden, a bankom kiírta, hogy sikeres. Visztont mikor a paypal accomba beléptem, nem láttam a pénzt, és felül láttam, hogy nincs megerősítve asszem a bankkártyám, szóval utólag erősítettem meg, de előtte be volt írva minden.

Bekarikáztam a részt, ami nem volt megerősítve: [link]

Már azóta persze megcsináltam, és ugye van 400Ft díja, amit vissza is fog küldeni 24 órán belül. Amikor kaptam az sms-t, hogy levonta a 400-at, 5000 Ft-al kevesebb volt a számlámon. Ezek szerint a kértyámról levette a pénzt, de a paypal accomon nem látom, és sms-t se kaptam róla, hogy levette volna.

Az a kérdésem hogy akkor meg fogom kapni a pénzem, vagy elúszott, vagy mi lesz most? :/



2016. jan. 4. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Át fog menni rá a pénzed, de nekem az egész regisztráció 400 forintostól, stb. 4 napba telt. Minden utalás beletelik néhány napba. Viszont ha a 400 forinttal összekötöd a kártyáddal, akkor azonnal megy.
2016. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezek szerint össze van kötve, de nem jött meg a pénz. Lehet mert utána kötöttem össze? De e-mail-be nekem azt írta, hogy mostantól tudok kiutalni a bankkártyámra pénzt paypal-ról. Szóval az csak annyinak kellett?
2016. jan. 4. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Kicsit összekevered a dolgokat.


Ha hozzárendelsz egy bankkártyát a PayPal accountodhoz, akkor nem kell semmit utalni. Nem kell, hogy pénz legyen a PayPalodon. Ha fizetsz vele bárhol, akkor a kártyádon keresztül a bankszámládról vonja le a pénzt forintban. Ahogy írtad, a megerősítéskor van a 400Ft, amit vissza is kapsz.


A másik lehetőség, hogy ha nem használsz bankkártyát, akkor utalhatsz át pénzt előre a bankszámládról a PayPalra, amit utána elkölthetsz. Ez csak akkor működik, ha pontosan megegyezik a PayPalon megadott neved a számlatulajdonos nevével. (Ha nem, akkor visszakapod a pénzt, de beletelik egy kis időbe.)


Szóval... vagy meg fog jelenni az 5000Ft a PayPalon, vagy visszakapod (már ha jó számlaszámra küldted), de a bankkártya-hozzárendelés sikeres megerősítése után nem lesz szükséged ilyen utalásokra.

2016. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Akkor nincs olyan opció, hogy elveszett az 5000-em ugye?
2016. jan. 4. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Megvan az, szerintem simán megjelenik majd a Paypalodon.
2016. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
PP azonosítót beírtad a közleménybe?
2016. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen mindent beírtam direkt utána is néztem nem egyszer, hogy hogy kell csinálni.

Az mindegy, hogy a bankban Kis Jenő a nevem, PP-n meg Jenő Kis?

2016. jan. 4. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Na van fejlemény?
2016. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam még semmit, de még csak ma lesz délután 4 órakor a második nap, hogy elindítottam a tranzakciót, szóval még van remény :D
2016. jan. 6. 07:31
 10/10 A kérdező kommentje:
EZAZ! megérkezett a pénz! :))))
2016. jan. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!