Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire vagy elégedett a...

Mennyire vagy elégedett a bankoddal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg az OTP a számlavezető bankom, de nagyon sürgősen szeretném lecserélni, egyre sűrűbbek az értelmezhetetlen fedőneveken történő levonások, legutóbb már az ügyintéző sem tudta megmondani, mi az, és miért kaptuk!

Átnyálaztam szinte az összes lehetséges ajánlatot, képben vagyok, hogy működnek a dolgok az elméletben... de a gyakorlati része jobban érdekelne.

Örülnék neki, ha megírnátok a tapasztalataitokat, szerintetek melyik a legjobb/legrosszabb bank, és miért?


2015. okt. 29. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Erste és K&H banknál van számlám. A K&H gyors, és mindent meg lehet velük beszélni. Lehet, az Erste is, de őket annyira nem ismerem.
2015. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont az OTP-nél vagyok. Évekig voltam Junior csomagban, vontak le dolgokat, de mindig tudtam, mit miért. Most Simple csomagban vagyok, és továbbra sem vonnak le indokolatlanul dolgokat (és amúgy sem sok mindent, mert ez a csomag lényegében egy 0 forintos bankszámla).
2015. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OTP, teljesen meg vagyok elégedve.
2015. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!