Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt olyan, aki elégedett...

Van itt olyan, aki elégedett a bankjával? Melyik az a bank?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy gusztustalanul megemelték a hieleket, hanem az általános ügyintézésre. Ahol valóban ügyfélközpontúak, segítőkészek, jó a netbankjuk stb..

Sajnos én a hitelemmel kapcsolatban a le vagyok kötve, de annyira de annyira elégedetlen vagyok velük.. Több bankkal is votam kapcsoltban már, de ők szerintem különösen sokat hibáznak. Kíváncsi vagyok máshol hogy működik ez??


2013. aug. 5. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En OTPs vagyok ezer eve, sosem volt gondom velük. Itt viszont sok negatívat olvastam mar róluk.
2013. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Otp-s voltam már.:-) Azon kívül nem volt velük bajom, hogy nem kaptam náluk hitelt. Amúgy mindenhol van autómata, a netbankkal sem volt gond, alapjába véve elégedett voltam velük. Aztán ki tudja, lehet ha náluk kaptam volna hitelt, ott is annyi sz'ba futok, mint most..
2013. aug. 5. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 15 éve vagyok OTP-s. Nincsenek speciális igényeim, netbankom van, a 15 év alatt ha 5x voltam a bankfiókban, szerintem már túlzok. Amikor voltam, akkor emlékeim szerint mindig rendesek voltak. Legutóbb még pont ők ajánlották, hogy váltsak számlacsomagot, mert a másik olcsóbb (és tényleg). Sorszám-kérésnél ott áll egy ember, aki segített az embereknek, hogy mit kell választaniuk. Az egyetlen hátránya az OTP-nek, hogy egy kicsit drága, drágább, mint más bank(ok).
2013. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az OTP egyetlen nagy előnye, hogy szinte mindenhol van fiókja, ATM-je, viszont hátránya, hogy a bankok közül az egyik lehető legdrágább.


Én a Budapest Banknál vagyok, sokkal kisebb mint az OTP, viszont nagyon segítőkészek, a Netbankon rengeteg mindent el lehet intézni. Árban nem ők a legjobb, de abszolút korrektek. Ráadásul a bank mögött a világ egyik legnagyobb ipari cége, a General Electric áll, így egy esetleges pénzpiaci válság esetén is a legbiztosabb bank a Magyarországon elérhetőek között (a többi banknak mind szintén bank az anyacége).

2013. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

"Ráadásul a bank mögött a világ egyik legnagyobb ipari cége, a General Electric áll, így egy esetleges pénzpiaci válság esetén is a legbiztosabb bank a Magyarországon elérhetőek között (a többi banknak mind szintén bank az anyacége)."


Bankválság esetén semmit sem fog érni, hogy a BB része a GE Money Bank hálózatnak. Ugye nem gondolod komolyan, hogy ha itt csődbe megy több bank, akkor a GE pénzt fog beleölni egy csődbemenni készülő bankrendszerbe?

2013. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Bankválság esetén semmit sem fog érni, hogy a BB része a GE Money Bank hálózatnak. Ugye nem gondolod komolyan, hogy ha itt csődbe megy több bank, akkor a GE pénzt fog beleölni egy csődbemenni készülő bankrendszerbe?"


Ők sem hülyék, hogy hagyják bedőlni a leányvállalataikat. A legutolsó bankválságnál is az volt a probléma, hogy a bankok nem kaptak a bizonytalanság miatt pénzt, a cash flow gyakorlatilag nullára csökkent a teljes szektorban. Ha egy bank meg tudja oldani, hogy szektoron kívülről szerezzen pénzt akár átmenetileg is, akkor versenyelőnybe kerül azokkal szemben, akik csak a bankszektoron belülről tudna szerezni.

2013. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Budapest Bankos vagyok. Szerintem is nagyon jó, könnyen kezelhető a netbankjuk, és valóban sokminden elérhető rajta. A bankfiókkal és az ott dolgozókkal is meg vagyok elégedve. Nagyon kedvesek, segítőkészek, tetszik, hogy ha bemegyek a bankba, nem az a rideg bankos közeg fogad, hanem egy barátságos, ugyanakkor bankhoz méltó.
2013. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!