Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akik annó felvettek devizahite...

Akik annó felvettek devizahitelt miért nem olvasták el a rizikókat? (több lent)

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt a bankos harcos dolgot... A szüleimnek is van hitele, de ők nem "harcolnak", mert a szerződést és elolvasták és tudatában voltak a kockázatoknak. Magyarázzátok el légyszíves a felháborodás okát. Köszönöm.

2014. szept. 23. 12:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ahogy privátban is megírtam, nem csak neked szól a felháborodásom, hanem mindenkinek, aki általánosságban szidja a devizásokat, mintha csak fizetni nem akaróak léteznének.

Ok, nem játszom meg a szentet, ha az állam megcsinálja, amit most ígér, és a bankoknak vissza kell adniuk bizonyos összeget, nem fogom vissza utasítani, de nem arra utazok, nem arra alapozok, sőt, ha nem fog megtörténni mindez, akkor sem fogom teli szájjal szidni ez után sem a bankokat, hogy nem adják vissza ami jár. Max. a kormányt, hogy egy szavukat sem lehet elhinni, csak eteti az embereket, hogy maga mellé állítsa őket. Mellesleg csendben megjegyzem, hogy egyáltalán nem csodálkoznék, ha addig húzná a kifizetési kötelezettségét a bankoknak az állam, hogy végül úgy csűrnék-csavarnák a dolgot, hogy mégsem fizetnének semmit sem vissza, vagy legalábbis megközelítően sem annyit, amennyiről beszélnek. Valahogy az időpontok mindig tolódnak hónapokkal. Amit nyáron még szeptemberre ígértek, azt most jövő tavaszra ígérik, és tavaly nyár óta, mióta elkezdődött ez a "megmentjük a devizahiteleseket projekt", azóta folyamatosan ez van. Egy eseményre mondanak egy időpontot, hogy majd akkor megtörténik, mire elér az idő oda, akkorra eltolják hónapokkal.

Na, jól eltértem a témától, ez már egyáltalán nem ide vágó része a devizahitel-sztorinak. Elnézést.

2014. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Semmi probléma, mindenki tudja, akinek van egy cseppenyi esze, hogy választás után, mindenki pórul fog járni. Még 4 év szenvedés, mindegy, kitartunk. Majd 4 év múlva. (: talán, változtatni fogunk :D
2014. szept. 30. 08:45
 13/13 anonim válasza:
Aha - igazad van! De akkor mit nyavalyogsz itt?
2015. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!