Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adós=Adóstárs? A munkáltatóm...

Adós=Adóstárs? A munkáltatóm elhúzta az orrom előtt a mézesmadzagot, hogy lehet, hogy 7500000ft-ig ad kölcsönt kifizetni a devizahitelt.

Figyelt kérdés

A munkáltatóm elhúzta az orrom előtt a mézesmadzagot,hogy lehet,hogy 7500000ft-ig ad kölcsönt kifizetni a devizahitelt.A gondom annyi,hogy a párom az adós én meg az adóstárs.Beleköthetnek?


Ha ez számít a közjegyzői okiratban az szerepel,hogy egyetemleges adósok vagyunk.


2011. nov. 29. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
A bank részéről annyi a lényeg, hogy a pénz átutalásra kerüljön. Ennyi.
2011. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rádióban 7,0 milliót mondtak, hogy adható lesz munkáltatói adómentes támogatásként. Persze az más dolog, hogy ennek fejében milyen kikötései lesznek? Merthogy ingyen nem fogja adni, az is biztos. Majd azt nézd, nézesd át (véleményem szerint "munka-jogásszal") alaposan, nehogy a végén valami olyasmit írasson alá veled, ami sokkal hátrányosabb helyzetbe hoz, mint amilyenben most vagy!
2011. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JulesM111 ***** válasza:

Ácsi, ácsi, ácsi... jogszabály elkészült már, és hatályba lépett, vagy csak tervezet van rá?

Én amit tudok róla, ez a 7.5mill nem kölcsön, hanem támogatás, amit a munkáltató adómentesen nyújthat az alkalmazottja számára.

Ez így, ahogy írtam, csak arra jó, ha van egy céged, és te vagy a saját alkalmazottad, akkor így adómentesen kiveheted a pénzed a cégből, de csak végtörlesztése...

2011. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!