Kuko kérdése:

Ezt hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Én akarom a hitelt,de nem lehetek viszont kezes az lehetek ha a párom felveszi a hitelt én leszek a kezese akkor fizethetem én a hitelt a saját számlámról???Vagy ezt csak ő tudja amíg nem hagyja abba a fizetést??Nagyon érdekelne mert nekem csak a korom végett nem adnak hitelt és pedig nekem kellene mi a teendő?
2013. dec. 2. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaros amit írsz, én így értelmeztem.

Te akarsz hitelt,de a korod miatt nem lehet. Ezek szerint nem vagy még 18 éves?? Mert hitelt minden olyan személy felvehet aki 18 éves elmúlt, és legalább 3 havi rendszeres banki átutalása van (fizetés) A párod viszont kapna hitelt, és te lennél a kezes.

Nos itt a gond. Ha a korod miatt hitelt nem kaphatsz akkor kezes sem lehetsz. Ugyanis a kezes az akinek a béréből levonják a tartozást ha az adós nem fizetne.

De te ízt írtad hogy kezes lehetsz.

Ebben az esetben sem fizetheted a saját számládról a hitelt egyből, mivel nem a te számládra köti a bank a hitelszerződést hanem a párod számlájáról.

Ilyenkor csak annyit tehetsz, hogy minden hónapban X összeget átutalsz a párod számlájára, és majd onnan levonják a hitelt tőle.

2013. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most töltöm a 20. évemet 4 hónap és 20 leszek 21 életévtől lehet hitelt felvenni és másfél éve dolgozom... Azt mondták csak a korommal van gond, hogy nem vagyok 21..
2013. dec. 3. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor menj át egy másik bankhoz, és ne az otp-t válaszd mert több banknál 18 év a feltétel.

Lásd

[link]

2013. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!