Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjuk meg, hogy többet...

Hogy oldjuk meg, hogy többet lehessek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok...15 éves lány vagyok...és biztos vagyok benne, hogy sokan fognak offolni....de azért remélem normális válaszokat is kapok...pár hete megismerkedtem egy sráccal és hete összejöttünk 4-szer találkoztunk 30 km-re lakik és suli után szoktunk találkozgatni...és apu rám szólt itthon, hogy mi ez, hogy 6 fele érek haza meg ilyenek...meg össze vissza ordibál velem a semmiért...anyukám 300 km-re...apukámmal lakok és a nőjével akit nem is szivelek :// úgy érzem senki nem foglalkozik velem és csak magamra számíthatok és tökre örülök, hogy mellettem van ez a srác...és normális amúgy 21 éves...és tényleg normális és semmit nem erőltet meg semmi rosszra nem kell gondolni semmi szex nincs vagy ilyesmi...egyszerűen csak jól érzem magam vele...mindig megmosolyogtat....és érzem, hogy ő legalább odavan értem...nem lakik messze...de hogy oldjuk így meg a talikat? :/ 1 nap van 7 órám 2 kor végzekés akkor azzal jön h a legelső busszal jöjjek haza meg stb....és egyáltalán nem bízik bennem apu...pedig soha nem csináltam semmi rosszat...nem cigizek nem drogozok, nem iszok, tanulok rendesen....ha netezek az a baj ha megyek valahova akk meg az a baj...mit tegyeek? :(( 15/L
2013. nov. 26. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Apukád tud a srácról? A helyedben egy dolgot tennék, amivel vagy megnyugtatod apukád, vagy nem, de veszteni valód nincs: bemutatni neki a srácot. HA látja, hogy tényleg normális, talán még ő is rábolint...
2013. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt egy fiú barátom....őt itthon be mutattam..gondoltam be mutatom, lássák h kivel lógom és, hogy biztonságban vagyok vele meg, hogy nem titkolózom...és csináltunk a szobámban egy képet és feltettem fb -ra és apu öccse azzal jött h mi az, hogy 15 évesen pasikat hozok fel....gondolkodtam rajta, hogy be mutatom, mert tényleg normális...de ezek után..
2013. nov. 26. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukád öccse véleménye ne számítson. Az apukádban kell megbíznod, és neki benned, az összes többi rokon véleménye nem érdekes.
2013. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először elmesélem, h nálunk hogy volt ez, amikor én ennyi idős voltam, és lett barátom. Nekem anyu kikötötte, hogy a tanulmányi eredményem nem romolhat, és este 8-re haza kellett érnem hétköznap, a hétvége más tészta volt. Meg mi töltöttünk időt otthon nálunk is, igazából én úgy gondolom, h azért is jobb apudnak, ha megengedi, h otthon legyetek nálatok, mert akkor jobban szem előtt vagytok, mintha az utcán kéne lógnotok. Nem is értem azokat a szülőket, akik nem engedik meg a gyereküknek, h haza vigyék a barátaikat. Próbáld megbeszélni apuddal. Mond el neki, hogy érzel, és hogy kedveled a fiút, szeretnél vele több időt tölteni, és kérdezd meg, h ő mit lát jónak, miként érhetnéd el, h jobban megbízzon benned. Mond el azt is, h Neked az is jó, ha nálatok lehettek, akkor biztos lehet benne, hogy jó helyen vagytok. Apád öccsével meg tényleg nem kell foglalkozni, ő nevelje a saját gyerekét úgy, ahogy ő akarja.
2013. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit még azért elmesélek, h volt egy bnőm, akinek a szülei nem engedték meg, h haza vigye a barátját, és a fiú se vihette haza a bnőjét, így aztán egy kocsma raktárában szexeltek... Hát nem tudom, ez mennyivel jobb. Aki szexelni akar, az úgyis megoldja.
2013. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van! :) Szerintem is sokkal jobb, ha itthon vagyunk, nem az utcán lógunk főleg már hidegek vannak...na meg igen ő hozzá tudnánk még menni...de 30 km-re lakik és pont félúton van a sulim...szval ő jobbra én balra :) meg buszozgatni kell ugye...mondjuk neki már m1, mert van jogsija...de most is úgy érzem, hogy sokkal jobb lenne vele lenni...itthon cseszeget apunak a barátnője és már elegem van...meg úgy érzem sokkal fontosabb az új gyerek...és lehet ezért van ez az egész..:// nem tudom...de nagyon wele szeretnék lenni...de titkolózni sem akarok...anyu az nem is szigorú, de apu az igen...fel kellene fognia, hogy felnőttem...és igen az is igaz, ha valakik sexelni akarnak azok úgy is megoldják...de mi megbeszéltük, hogy nem lesz elkapkodva semmi...
2013. nov. 27. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!