Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindket csaladnak ugyanaz a...

Mindket csaladnak ugyanaz a problemaja. Hogy oldjuk meg igazsagosan?

Figyelt kérdés

Mar tobb, mint egy eve egyutt vagyok a parommal. (24F, 22/L). Mindketten egyetemre jarunk, de a lakohelyunk kozott majdnem 200km van. Mindkettonk szulei azt mondtak, hogy ugyan annyit legyunk naluk, mint nalunk. Eddig egyikonk se jart surubben haza, mint havontam de igy kethetetne hazamegyunk, hogy tudjunk talalkozni.


Baratnom neveloapja legutobb azt kifogasolta, hogy sokat eszek...

Baratnom nagyon keveset eszik, mert fogyozik, de nekem attol miert kellene kevesebbet ennem?

A masik meg, hogyha alberletebe vagyunk egesz nap, megkinal etellel, elfogadom, hisz ehes vagyok. Ott volt parom novere es elmondta ezt a szuleinek, azota mar ezt is felhoztak, hogy miert eszek naluk, amikor elvileg most nalunk kellene lennunk. (lakohelyem kozelebe tanul es az elso napot az albiban toltottuk).


Mit lehetne ez ellen tenni?

Ot nem tamogatjak a szulei, engem igen, de igy sem vet fel a penz, mert nincs mas jovedelmem.


24/F


2012. márc. 31. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Találkozzatok csak nálatok.

Gondolom azért nem kap pénzt otthonról a barátnőd, mert nem tudnak adni neki. Ezek után nem csoda, ha a plusz kajaköltség is zavarja őket, ha egyszer nincs pénz.

2012. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az en szuleim is elvarjak, hogy ha O jon hozzank, en is menjek hozzajuk.
2012. márc. 31. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyon csúnya bunkó dolognak tartom azt ha az ember fejéhez vágják, hogy mennyit eszik


Vigyél magaddal valami kaját és legfeljebb azt eszed, ha ez sem tetszik nekik akkor ne menj többet

2012. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne találkozzatok.
2012. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt barátom apja a vízszámlát nyomta az orrom alá, mert elmostam a tányért amiből ettem és nem jöttem rá magamtól, hogy a lavór azért van ott, hogy abba folyjon a víz és azzal öblítik le a wc-t. Én úgy oldottam meg hogy ritkán mentem hozzá, az exem pár ezerrel többet adott haza.
2012. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
maradjatok albérletben ha csak van rá mód,sokkal jobb lesz és annyit ehetc amennyit a pénz tárcád engedi.
2012. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ehetc??? Az milyen szó??? Talán ehetsz nem? Úristen...
2012. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
a pénztárcát sem külön írjuk
2012. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!