Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a menete ha a magánynyugdíj...

Mi a menete ha a magánynyugdíjpénztáramból egy másikba szeretnék átlépni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell menni a most kiválasztott pénztáradhoz.

Ott ki kell tölteni a belépési nyilatkozatot.

Azt ki kell még töltetni a munkáltatóddal is.

Meg kell még egy PSZÁF papírt is kitölteni ami segít hogy ne menj át rosszabb hozamot adó pénztárba.

Ezt az uj pénztárad munkatársai segítenek neked kitölteni.

Az uj pénztárad mindent elintéz a régivel.

Én az AXA pénztárat javaslom neked.

Az most a legjobb.

2009. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!
2009. okt. 21. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozó az előző hozzászólóhoz,de azért kijelenteni hogy melyik a legjobb nagy könnyelműség, nézd meg inkább PSZÁF honlapján, az elmúlt évi hozamrátákat, stb., de amit nagyon fontos megfontolni, hogy mekkora a pénztár, mekkora a kezelt vagyona

nem elsősorban a hozam dönt, mert hosszú távon gondolkodunk!, vannak bátrabbak, kockázatosabb cégek, vannak nagyon konzervatívak, és közepes kockázatú befektetéseket vállaló pénztárak.

én a középutat választottam, és az egyik legnagyobbat

2009. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!