Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek az Évgyűrűk...

Mi a véleményetek az Évgyűrűk magánnyugdijpénztárról, jelenleg OTP ben vagyok érdemes átlépni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 12:27
 1/4 anonim válasza:
Már az Évgyűrük is lejárt lemez,persze az otp-től sokkal többet ér. Most a legjobb az AXA-banké,nagyon szépen gyarapszik benne a pénzed.
2009. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Amikor nyugdíjpénztárt választasz, érdemes figyelembe venni pl. a taglétszámot, ami befolyásolja, hogy az adott pénztár mekkora vagyonnal rendelkezik. Ill. jó, ha olyan pénzintézetet választasz, ami elég nagy, és van múltja a piacon. Persze önmagában még egyik sem garancia.

Az Évgyűrűk ellen szól pl. a kis taglétszám. Azonban pillanatnyilag szerintem az OTP-nél bármi jobb...

Én egy másik pénzintézetnél dolgozom pénzügyi tanácsadóként. Ha gondolod akár személyesen is találkozhatunk, és szívesen áttekintem veled a lehetőségeket. Ha kérdésed van, írj!

2009. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

jó az évgyűrű nagyon. azért halottál keveset róla, mert csak magánnyugdíjpénztár nem foglalkozik hitelekkel, stb-vel és a magánnyugdíjpénztárakat nem szokták reklámozni


az h mekkora a taglétszám sztem nem feltétetlenül fontos, ugyanis itt a hozam a lényeg, az pedig h mennyi a létszám az arányba a pénzzel, több létszámmal több pénzt kezel, de amúgy a befektetéseket amelyeket az évgyűrű csinál állami kötvényeket vesz ami pedig olcsó, és biztos hozam,


sztem megéri én is náluk vagyok és családom is.


pszaf honlapján érdemes szétnézni a pénztárak hozamainál,


pl aegon: -17, kicsit komoly.ű



egy nagyobb pénztár, mint az otp pl vagy az aegon ami nem csak mnyugdíjpénztárral foglalkozik magas működésiköltséggel dolgozik, több területre kell pénz adnia, a hitelei bedölnek, ezt pedig a biztos pénzből tudja elvenni csak.


ezért jó az évgyűgyűk nagyon egyszerű a fenntartási költsége, és mivel csak ezzel foglalkozik nem fog más részlegnek pénz adni kisegítésre.

2009. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

www.pszaf.hu


Jelenlegi állás szerint AXA - Premium hozama a legjobb. Én oda léptem be. Ha egyáltalán nem vagy képben, akkor kérd ki egy független tanácsadó véleményét (ingyenes), ha nem ismersz ilyet, írj nekem egy telefonszámot és felkeres az enyém.

2009. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!