Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes átlépni OTP-ből CIB-be?

Érdemes átlépni OTP-ből CIB-be?

Figyelt kérdés
van most ez az akció, hogy egyszeri 10.000-t ad a CIB, plusz az OTP eléggé sokat levon mindenfélére tőlem. Átlépjek szerintetek?
2009. júl. 2. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az OTP-vel nagyon rossz tapasztalataim voltak.A CIB et korrekt banknak találtam.
2009. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ mik a bankos szokásaid. ha pl. sosem jársz be a bankba, automatáról veszed le a pénzt, interneten utalsz akkor nézz jobban szét, a Cibnél vannak jobb ajánlatok. Pl. az Axa.

Én fejpénzért nem váltanék. Gyanús: még ingyen is alig ad valamit a bank, ha meg fizet is, ott tuti hogy előbb utóbb visszaveszi :)

Abban viszont egyetértek, hogy az Otp-nél a többi bank azért rugalmasabb. Az oti visszaél azzal, h sokan nem mernek vagy lusták váltani.

2009. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
havi 1x veszek ki kb (a teljes havi költséget), ami CIB-nél most ingyen van egyszer, OTP-nél az is többszáz, mert nagy összeg. Neten elvileg ingyen lehet utalni CIB-nél, OTP-nél nem. Biztos nem hülye és a 10.000-t visszahozza, hogy a pénzeddel játszik, de nálam sajna nem sok pénz van benn, amivel játszani tud, szóval nekem jól jön, aztán lehet továbblépni, ha van még jobb. Azért köszi!
2009. júl. 3. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
OTP-nél bármi jobb lehet!
2009. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nekem az OTP-vel nagyon rossz tapasztalataim voltak.A CIB et korrekt banknak találtam."


találom, mert tapasztalat,

ezzel a válasszal maximálisan egyetértek.

2009. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttemszólókkal. OTP-nél bármi jobb!!
2009. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!