Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Most akkor kinek kell átlépni?

Most akkor kinek kell átlépni?

Figyelt kérdés
Aki 13 éve MNYP-i tag vagy mindenkinek? Én pályakezdő vagyok (19 éves)Most léptem be, 1 hónapja, akkor nekem minden marad?
2010. okt. 26. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nálad nem lesz változás hiszen 1 hónapja fizetsz így megmarad az a a pénz vagy véletlen lenyelik.A nép most menekül az államiba állítólag azzal jobban járunk.Ha gondolod lépj át te is de azt ne kérdezd hogy kell mert fogalmam sincs róla.
2010. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átlépni nagyon egyszerű, de ez nem most kérdés, hiszen mindenkinek az államiba fog most menni. A munkáltatónál kell jelezni elsősorban, hiszen ők utalják. Téged szerencsére annyira ez nem érint, de ha rám halgatsz, olyan megtakarítást kezdj el, amibe senki nem szólhat bele, mint nekünk. Mert most mi szívunk.
2010. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!