Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy problémás számlatulajd...

Van egy problémás számlatulajdonos. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam egy mobiltelefont és a tagnak aki árulta átutaltam a telefon árát. Azt állítja, hogy az összeg még 2 nap után sem ért oda a CIB-es számlájára. Hogy tudnék megbizonyosodni róla, hogy igazat mond és nem csaló? Ha a CIB Bankot felhívom, ott kérhetek információt a tranzakció állapotáról?
2013. jún. 26. 09:50
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Dehogy nem.:) A legtöbb hozzászólásnak az volt a lényege, hogy h*lye vagy, így jártál haha.... Burokban élsz, mi bezzeg nem, csak te vagy ilyen szerencsétlen, stb. Tisztelet annak a kevés kivételnek...
2013. jún. 29. 13:20
 22/33 anonim válasza:

Most akkor megjött a cucc??

Ez igazán érdekelne :)

2013. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
meg
2013. júl. 5. 17:09
 24/33 anonim ***** válasza:

Sejtettem,hogy ezt fogja válaszolni :) Így lenne ötösöm a lottón :)

De ha tényleg így van,akkor örülök,csak sajnos azt érzem,hogy nem így van, csak direkt írtad ide. :(

2013. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy tényleg megérkezett. Hurrráááááá!


Tegyük fel, hogy nem. Azt szoktam írni, hogy nekünk hiába hazudik, úgysem érdekel. Ha már úgyis rosszindulatúak vagyunk, akkor csak magának hazudik, semmivel sincs előrébb az életben.

2013. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
lesz*rom ki mit gondol... a kérdésre válaszoltam, bár itt elvileg én lettem volna a kérdező....
2013. júl. 6. 18:01
 27/33 A kérdező kommentje:

"sajnos azt érzem,hogy nem így van, csak direkt írtad ide. :("


Nekem meg az, hogy valami gond van a fejeddel.

2013. júl. 6. 18:54
 28/33 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Kísértet vagy vagy mi? :O
2013. júl. 6. 19:44
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, kedves 28-as rátapintott a lényegre.

Szóval mégis át lettél baszcsizva. És mi, a rosszakaróid pedig hülyék vagyunk és hazugok...

2013. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!