Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van hiteled? Mennyi? Tudod...

Van hiteled? Mennyi? Tudod még fizetni?

Figyelt kérdés

Nekem jelzáloghitelem van,svájci frank alapú.

A férjemmel vettük fel,mindketten jól kerestünk,ő meghalt sajnos,már az özvegyit sem kapom,és új munkahelyre kellett mennem ahol negyed annyit keresek..


Akiknek van hitelük,mások is ilyen nehezen fizetik?


2012. szept. 14. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Van, olyan 5M körül. Egy része dolgozói hitel, kamatmentes. A többi CHF.


Tudom fizetni.

2012. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közel 7milliót vettünk fel, előtörlesztettünk bele egy alkalommal közel 3milliót, így most annyival tartozunk, vagy néha kicsivel többel, mint amennyit felvettünk.

CHF alapú, idáig még tudtuk fizetni, még jelenleg is tudjuk, belefogtunk az árfolyamgátba, a különbözetet, ami megmarad havonta a törlesztőből, megtakarításba rakjuk. Bízunk benne, hogy az öt év végén nem csak fedezni fogja, de még marad is belőle.

És nagyon bízom benne, hogy nem kiabáltam el, hogy tudjuk fizetni. kop-kop-kop

2012. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!