Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valaki akinek már árverezé...

Van valaki akinek már árverezés alatt áll az ingatlanja? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Segítsük egymást kell hogy legyen valami kiút! Ezt nem akarom el fogadni!
2009. júl. 23. 16:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
33%
Önkormányzat szociális iroda, panasz...
2009. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Minden apró mozdulatra tüzet nyitok!
2009. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Önkormányzat panasz íroda??? de mire tegyek panaszt hogy utcára akarnak tenni? Szerintem tesznek rá, ja hogy minden mozzanatra tüzet nyissak.Ezt most úgy értette hogy ha ide jönnek? nem tudom de hogy nem fogom hagyni az is bíztós!!
2009. júl. 24. 17:04
 4/14 anonim ***** válasza:
EZ AZZZZZZ..........!:D
2009. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Mi is ebben a cipőben járunk sajnos."Felértékelték" a házunkat úgy hogy mélyen a piaci ára alatt van a becsérték,lakottan még kevesebbet ér és mindebben az a szép,hogy 50%-ért már megvehető.Ha ezt így elárverezik,akkor azonkívül hogy mehetünk az utcára,még a tartozásunk jó nagy része is megmarad.Lopás,csalás az egész!Nem lehet velük értelmesen beszélni,mert lekezelőek,cinikusak,látszik rajtuk,hogy azt gondolják,te okoztad magadnak a bajt,ők miért is segítenének rajtad?Pénzről szól az egész.Lottózz és ha nyersz dobd eléjük a pénzt,ja és ha sokat nyersz szólj nekem is,van nekünk is fizetnivaló... Nem tudom mi lenne a megoldás,ez egy ördögi kör.
2009. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én ezt nem fogadom el hogy 3 gyerekkel megyek az utcára,ez Magyarország? hát gratulálok!! Igen nekem is cinikusak voltak lekezelők, de amikor látták hogy egy két törvényt tudok már más szemmel néztek rám. Ja és képzelje azt a fülest kaptam hogy ebben az egészben a lakás maffia is benne van. mert az árverezés nem is itt lesz ahol lakom hanem fent Pesten. Ha kell bevonom a médiát is.
2009. júl. 26. 10:58
 7/14 anonim válasza:
57%
sajnos nem tudsz mit tenni ha viszik hát viszik te a fejed tetejére is állhatsz akkor is kitesznek nem kellett volna felhalmoznod rengeteg adósságot meg be kellett volna fizetni a rezsit és akkor nem tennének ki lehet ezt már nem is olvasod mert nincs net meg kecco de azért harcolj a lakásodért mást nem tudsz tenni.
2010. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Képzeld van lakás meg net is és olvastam!! Ja és csak annyit irtó okos vagy, nem halmoztam fel z adóságott csak igy tudtam meg venni a házat. Ja és még annyit ha hirtelen el veszted a munka helyett, 15 éves munkaviszony után és nincs másik mit csináljak hogy fizesem? Menjek lopni?? Távolról mindenki tud (okosakat) irni, Vagy etettem a gyerekeket, vagy fizetem a kölcsönt. Ja és képzeld a házat nem visszik mert minden követ meg mozgattam!! Na mit szólsz??? :))
2010. márc. 30. 11:11
 9/14 anonim válasza:
57%
mit szóljak? örülj neki és legközelebb még gondold át vagy 6x mielőtt egy ekkora adósságba ugrassz mert tudod az is benne van a pakliba hogy egyik napról a másikra munkanélküli leszel de hát ilyen a világ én is hitelre vettem lakást a mai világban már nem tudsz csak úgy előteremteni x millió forintot hogy kicsengesd saját zsebből a keccot és bocs ha lekezelőnek tűntem de tényleg át kell gondolni elég rendesen én például úgy csinálom hogy bankba van körülbelül 1 millióm ha netán egyik napról a másikra nem lenne melóm akkor tudjam miből fizetni de ez a veszély nem fenyeget elég biztos állásom van meg hát szemét mindig lesz FKF-nél vagyok rakodó. 20/F
2010. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mit tudtál tenni annak érdekében,hogy ne vigyék el a házadat?Én írtam neked az első hosszabb választ,hogy mi is ebben a cipőben járunk.
2010. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!