Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitellel kapcsolatosan segítség?

Hitellel kapcsolatosan segítség?

Figyelt kérdés
Van hitelem az erste banknál,640 ezret vettem fel 8 évre a teljes visszafizetendő összeg 1 millió 640 ezer Ft.Ha egy összegben szeretném kifizetni most a hitelt akkor is ilyen sokat kell? Mert nekem valaki azt mondta,hogy akkor sokkal kevesebbet mert ugye nincs kamat.Valaki tudna segíteni?
2012. ápr. 3. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Dragam, miert nem kerdezed a bankodat????

Amugy van olyan hitel, ahol felszamolnak extra dijat, ha elobb akarod kifizetni (prepayment penalty) viszont van ahol nincs, vagyis ha holnap fizeted ki akkor termeszetesn nem 1 mill 640et, hanem JOVAL kevesebbet kell fizetned, de a reszleteket es a pontos osszeget, ugyis csak a bankos neni fogja tudni megmondani.

Sot, o fillerre pontosan meg fogja tudni mondani, felhivod es azt mondod neki, hogy Majus 12-en kifizetem a teljes hitelt, mennyi az annyi? Es o kicsit oszt/szoroz es megmondja. (persze a datum lehet barmi, ami neked megfelel)

2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!