Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Diákmunkaerővel foglalkozó...

Diákmunkaerővel foglalkozó cég létrehozásával kapcsolatosan kellene némi segítség, hogy melyek az alapfeltételek, követelmények?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan céget létrehozni,amelyik diákmunkaerővel foglalkozik, de sajnos senki nem tudott még ezzel kapcsolatosan információt mondani(értem ezalatt:munkaügyi központ,cégbíróság,megyei munkaerővel foglalkozó iroda..)Így sajnos most elakadtam nem tudom merre tovább.Ha valaki jártas ilyesmiben, akkor jó lenne ha adna 1-2 tanácsot,mert már lenne 1 cég ahova kellene diákokat szerezni nyárára, szóval addigra létre kell hoznom ezt a bizniszt.
2011. febr. 3. 16:18
 1/3 anonim válasza:

Legegyszerűbb lehetőség: Bemégy egy diákszövetkezethez és megkérdezed tőlük. :)

Nehezebb lehetőség: Rengeteget keresel utána (lehet sikertelenül).

2011. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetro ***** válasza:
te egy cégalapításhoz itt kérsz tanácsot? szerintem inkább ne alapíts céget...
2011. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezek itt mivel már rengeteg helyen próbáltam ezzel kapcsolatosan információhoz jutni és hidd el olyan emberek se tudtak segítséget adni akiktől már elvárná az ember.úgyhogy én mindenhol megpróbálom(sose tudhatod,hogy kik olvassák el a kérdésedet, veszíteni semmiképpen nem fogok vele).Egyébként már van más vállalkozásom is ami nagyon jól működik,de mivel most nagyon jó lehetőségem adódott, ezért szeretnék ilyen irányba is megmozdulni.
2011. febr. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!