Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sokan vagytok akik nem tudják...

Sokan vagytok akik nem tudják fizetni a hiteleiket? Hogy álltok, mitől nem sikerült teljesíteni a részleteket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nekünk nem jelzálog hitelünk van, hanem személyi kölcsön és hitelkártya. Gyesre kerültem gyedről és nem sikerült dolgozni mennem, a kicsivel is állandóan orvoshoz járok, így lehet vége mindennek. :(
2009. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

A lakás hitelünket mi is tudjuk fizetni,de a személyi külcsönre már nem marad, mert a lakás törlesztő duplájára emelkedett!1 havi el vagyunk maradva!Ilyenkor mi van?

Veletek mi történt?

2009. máj. 27. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Még semmi. De hamarosan bar lista, KHR már. Meg letiltották a fizut teljesen. Úgyhogy halál. Nem tudom.

Kiváltani nem tudjuk mert nincs fedezet, személyi kölcsönt nem adnak annyit mert fizu kevés. Nem tudom, fogalmam sincs. Én nagyon félek!

2009. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csinálhatnak olyat, hogy letiltják a fűzetést teljesen???????????

Az utolsó válaszolót meg nem méltatom még a szidásra sem!!!!!!!!!

2009. máj. 27. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt komoly elmaradásotok lenne menjetek be a bankba, és érdeklődjetek milyen könnyítést tudnak ajánlani? Nekik sem a pereskedés és a behajtás a céljuk, hanem a hitel fenntartása. De ezt még most, mielőtt nagyon elmaradtok. És gőzerővel munkát keresni.
2009. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltunk bent a bankba és annyit tudnak tenni, hogy a futamidőt max 3 évvel meg tudják hosszabbítani de csak akkor ha nem vagyunk mínuszba.Ez 50 ezerről 40-45 ezerre csökkenti ami nem sokat segít!
2009. máj. 28. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
A lakáshitelt is kérdeztétek? Azoknál több mozgástér van általában.
2009. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi is ilyen helyzetbe kerültünk, lassan 3 hónapja semmijen számlát nem fizetünk. annyi segítséget kapunk apámtól, hogy adja a lakását fedezetnek, igy feltudunk venni 2,5 milliót, amivel egyenesbe jövünk. vagyis remélem. ráadásul 20 hetes kismama vagyok, igy dolgozni sem tudok menni. mindenhol nagy a baj, ahogy látom ez már csak rosszabb lesz. sírni már nem tudok, annyira megerősödtem.:(
2009. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az egész fizetést nem vonhatják le.
2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!