Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankoknak miért szabad...

A bankoknak miért szabad mindent? (svájci frank)

Figyelt kérdés

[link]

Ez több mint felháborító!


2011. aug. 6. 13:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

73%-os!

Köszi, hogy Te megértetted, hogy miért is kellett hitelt felvennem és miért nem az albit választottam. Felpontoztalak! Látom, vannak még értelmes emberek.

2011. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

A kommentek egyik része sem a kérdésről szól.


A cikk szerint az illető teljes összegben szerette volna kifizetni a tartozását.

Bement a bankba megkérdezni, hogy mennyit kell fizetnie. Elmondták, hogy 7.5 milliót. Ő átutalt 7.6 milliót, de 4 nap múlva még 300 majd 450ezret követeltek tőle, mert a bank saját rendszerén belül csak 4 nap múlva könyvelte el a pénzt.


A kérdező arra kiváncsi, hogy ezt megtehetik-e a bankok, nem arra, hogy vissza kell-e fizetni a CHF hiteleket.

2011. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%

Álmodtunk saját otthonról és lehet hogy belebukunk. Kockáztattunk, úgy néz ki vesztünk, ez van.DE!

1.Nehogy már túl nagy igény legyen a 40 nm-es lakásom!

2.A bankok is szemetek, lásd a linket!

3. Aki nem vett fel devizahitelt (vagy esetleg nem is adtak volna neki) örüljön, és ne csesztesse a többit!

2011. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
21%

Elárulom a titkot.

Úgy sikerült, hogy 18 éves korunktól dolgozunk, minden fillért megfogtunk, nem örököltünk, nem nyertünk, és nem segített senki.Majd a kis megtakarított pénzünkből indítottunk egy vállalkozást, ami mára már kinőtte magát nemzetközivé.


És igen, adózunk rendesen, be vannak jelentve az alkalmazottak, nincsen feketemunkás.Sőt, kapnak cafeteriát, utazás térítést, kajajegyet, üdülési csekket, iskolakezdési támogatást, stb.


Nem vagyunk maffiózók sem, csak jól bánunk a pénzzel.Így is lehet vinni valamire.

2011. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem tudtok az albérletben félretenni a saját lakásra?

Kevés a fizetésetek? Igen? Akkor hitelt sem lett volna szabad felvennetek! Ez lett az eredménye(vagyis a sok hitel) hogy Magyarországon valamilyen őrült ragaszkodás van a saját lakáshoz! Meg kell nézni a nyugati országokat, ahol az emberek csak 30-40 %-nak van saját lakása(az USA-ban meg jó ha 10%-nak), mert mindenki oda költözik, ahol éppen állást kap, ezáltal nincsen röghöz kötve. A magyarok ezért nem is mobilak a munkavállalás terén, de ez más kérdés.

2011. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
Van tisztességes szakmám, csak munkahely nincsen itt Borsodban. Én a 68%-os vagyok, nem értem miért írtad, hogy lenézek mindenkit. Érettségi után komplex ügyintéző lettem, majd 2005-ben európai üzleti asszisztens. Van angol középfokú nyelvvizsgám és tudok németül is alapfokon. Örülök, hogy dolgozhatom 63ezer forintért, annyira nincsen munkalehetőség. Férjhez azért mentem, mert mikor valaki férjhez megy, nem gondolja, hogy 12 év után elválik majd. Remélem kielégítő választ adtam.
2011. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Kedves 66%-os!


Téged mutogatni kellene a tv-ben! Jó értelemben írom, had tanuljon a magyar!

2011. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:19


Ez mind szép és jó, de tudod, ketten minden könnyebb, mint egyedül. Saját vállalkozás gondolatával tavaly óta foglalkozom, de nem tudom hogyan kell elindulnom. Ötletem van, ami egészen biztos hogy be is jönne, de egyszerűen nincsen senki akitől tanácsokat kérhetnék. (kézműveskedem hobbiból, már voltak kiállítva alkotásaim)

2011. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

15:20 meg egy natúr troll itt...trolling iz fun, no?


Na az ilyeneket utálom...

2011. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

A 66%-os vagyok.


Már eleve halott ügy a kézműveskedés.Nincsen rá kereslet, ha van is, az a kevés eloszlik köztetek.Haszon rajta a befektetett munkához képest minimális.Amúgy mi is Borsodiak vagyunk.

Itt semmi nem is fog menni, csak az építőipar, szállítmányozás, közép, és nagyvállalkozások.Aki olyan vállalkozást akar indítani, amivel a magánembereket akarja megcélozni, az eleve el van bukva, mert itt az emberek örülnek, ha kajára van, nem hobbira.

Aki fizetni tudnak, azok még a cégek, multik, nagyvállalatok, mi is csak velük foglalkozunk már itt.A kiskereskedelem meghalt.

2011. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!