Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankoknak miért szabad...

A bankoknak miért szabad mindent? (svájci frank)

Figyelt kérdés

[link]

Ez több mint felháborító!


2011. aug. 6. 13:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%

És neked mennyi az intelligencia hányadosod???Ha minimálbérnél kevesebből lakást akartál venni???Albérlet nem is tette volna meg, és mellette gyűjteni egy kis lakásra...

Mi nem fogunk ilyen helyzetbe kerülni, ne aggódj, már a fiamnak is tudtam házat venni, -hitel nélkül, -pedig még 18 éves sincsen...

De, ehhez kell egy kis ész, meg rátermettség, és nem utolsó sorban megfontoltság!


34/N

2011. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Itt most nem az a kérdés, hogy minek vett fel deviza-hitelt.Elolvastátok a linket? Egyszerű szemét banki húzás miatt valaki fél millát bukott,pedig kifizette az adósságát. Na ezt miért szabad nekik? Az árfolyam-ingadozás oké, de az már szemétkedés, ami a linkben történt.
2011. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

"Albérlet nem is tette volna meg, és mellette gyűjteni egy kis lakásra"


Akkor kéretik megírni, hogy aki albérletben lakik, tud-e gyűjteni lakásra!

Azért nem mentem a gyerekkel albérletbe, mert azt csak fizetem, fizetem, fizetem, de sosem lesz az enyém. A hitelt fizetem, fizetem, fizetem és egyszer majd ha a bank nem viszi el, akkor az enyém lesz. LOGIKA!

2011. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el hogy csináltad, hogy 34 éves korodra még a gyereknek is tehermentes háza van? Foglalkozás, örökség összege, mindig tisztességesen fizettél adót?Esetleg lottóztál? Ha örököltél az más, de szerencsére még élnek a szüleink.
2011. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Csakhogy a bank elfogja vinni, mert nem fogod tudni fizetni, és ami marad, még 80 évesen is lefogják vonni a nyugdíjadból!A
2011. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Áruld már el hogy csináltad, hogy 34 éves korodra még a gyereknek is tehermentes háza van? Foglalkozás, örökség összege, mindig tisztességesen fizettél adót?Esetleg lottóztál? Ha örököltél az más, de szerencsére még élnek a szüleink.
2011. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
10%
Csakhogy a bank elfogja vinni, mert nem fogod tudni fizetni, és ami marad, még 80 évesen is lefogják vonni a nyugdíjadból!A
2011. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

Az albérlet meg fix összeg, ha nem tudod fizetni, mész másikba és kész.


/Lemaradt a fele./

2011. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Mész másikba és kész:-)))Nagyvárosokban működik, de kisvárosban nem!
2011. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
És a nyugdíjból hogy fizesse az albérleti díjat? Nekünk van rokonunk, aki ezt az utat választotta, félre tenni nem tudott, csak az albérleti díjat nyögte, most meg ha a fia nem vette volna magához, bizony éhezne.Ja 1 szobás albérletről van szó, egyszeri kétkezi emberekről.
2011. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!