Devizahitelesek! Milyen kiútban gondolkodtok? Mit tanácsoltok nekünk?

Figyelt kérdés
Ha most eladnánk a házat, vissza tudnánk minden hitelünket fizetni, maradna is, albiban, hitel nélkül még ha gyed-en maradok is jól élnénk.A férjem erről hallani sem akar, azt mondja tartsunk ki, de kérdezem én meddig???Havi 20e-t költök kajára, gondolhatjátok.Ha visszamegyek dolgozni,kb. 10 eFt-tal maradna több.lakáshitel forint, autó svájci frank.Tudom ez hiba volt, de ki a fene számított gazdasági világválságra...
2011. júl. 14. 10:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
33%

"Más pénzét használod"


ugye ez most poén volt?


a hitelpénz-teremtés nem azonos a hitelközvetítéssel

2011. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem, egyáltalán nem volt poén.

Kinek a pénzéből vett lakást?A sajátjából?Hát nem.És nincsen sztárolva a rendszer, csak mindenki éljen meggondoltan, ne arra alapozzon, hogy lesz ami lesz.Velem miért nem tud kicseszni ez a rendszer? Sem most, sem máskor.Mert megfontoltak vagyunk, gondolunk a holnapra is, ami inkább rosszabb lehet, mint jobb, és úgy teszem a dolgom, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe.Egy példa:Ha egy kisfalusi boltban hitere kérsz kenyeret, akkor kinek a pénzén eszel addig amíg meg nem adod?A boltosét eszed, mert ő dolgozott meg azért.ennyi.

2011. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%

szvsz


felelőtlen hitelfelvétel = felelőtlen hitelkihelyezés


egyébként a végén szinte mindenki megfogja szívni


ez a rendszer ebben a formában csődbement


itt már csak a bankóprés „segít”:(


(szétteríteni a problémát…jó esetben talán sikerül…)

2011. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

js és ez nem


felelőtlen hitelkihelyezés


ez


felelőtlen hitelpénz-teremtés

2011. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

23.07-es

Nem vagy egy közgazda vénával megáldott ember, de ez nem is lenne baj.

Hülyeségeket azért ne írj, olyan, hogy "a bank pénze" olyan nincs.

A falusi boltban sem biztos, hogy hitel esetén a boltos pénzén vásárolsz, lehet, hogy a beszállítójáén, vagy másén, ez lánckereskedelem esetén lekövethetetlen.


Biztos vannak dolgok, amikhez értesz, szerintem keress egy olyan topikot, és jó válaszolgatást kívánok.

2011. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

ne bókolj:)


pénz alatt én pedig vmi ilyesmire gondolok:)


Gold Coins and Gold Bars at KYRA - Dubai Mall


http://www.youtube.com/watch?v=YyEhGusNhf4

2011. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
ja és legalább pontosan idézhetnél:)
2011. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

23:43


te nem az én kommentemre reagáltál:)


késő van már:)

2011. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Inkább zárjuk le ezt a kérdést, mert úgy látom, nincs értelme. Az hogy amikor a hiteleket felvettük dupla ennyit kerestünk, hogy a férjemnek állást kellett váltania a válság miatt, nem írtam.

Nem kell hogy az állambácsi segítsen, rajtam még szülő se segített soha....Csak annyit akartam volna megtudni, hogy hasonló helyzetűek kitartanak még, vagy kiszállnak.

Az autómról meg annyit, hogy anélkül se dolgozni, se gyereket orvoshoz vinni nem tudnánk, sokat kell vele menni, jól kerestünk, ezért bátorkodtunk hitelre venni, de az autóhitelem és a lakáshitelem együtt nem éri el más lakáshitelét.Ítélkezni mindig könnyű.

2011. júl. 15. 06:17
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nincsen közgazdász vénám, csak józan paraszti eszem.És úgy néz ki, hogy ez jelen pillanatban többet ér, mert miért is van meg nekem mindenem hitel NÉLKÜL, és miért is van Nektek annyi hiteletek?

Nem tudom...:(

2011. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!