Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lesz ha nem tudom visszafiz...

Mi lesz ha nem tudom visszafizetni a hitelt?

Figyelt kérdés
600 ezret vettünk fel anno a párommal én kezes,adótárs voltam,tudom,engem is terhel igy minden.most 2 millio kamatokkal együtt.nem tudom befizetni,semmi nincs a nevemen,a fizumat kézbe kapom.mit tudnak ilyenkor csinalni?
2011. máj. 10. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igazaból megprobálnám visszafizetni,ha megállitanák,és nem terhelnék folyamatosan kamattal.mert ez csak nőni fog,meg ha kettészednék és a volt párom fizetné a felét:(

Én igazabol azt hittem h lecsuknak vagy ilyesmi.nem akarok semmit a nevemre.meg tényleg nincs semmim.

2011. máj. 11. 08:00
 12/14 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Csak a + állás maradt. Illetve melyik "bank" tudott ilyet csinálni, hogy 600-ból 2M lett?
2011. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
2003 -ban vettük fel,600 ezret,most tartunk 2 millio százezernél.benefical
2011. máj. 11. 20:26
 14/14 anonim ***** válasza:
ÉS AZÓTA NEM ADOTT A BANK FIZETÉSI MEGHAGYÁST????
2011. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!