Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lesz ha nem tudom visszafiz...

Mi lesz ha nem tudom visszafizetni a hitelt?

Figyelt kérdés
600 ezret vettünk fel anno a párommal én kezes,adótárs voltam,tudom,engem is terhel igy minden.most 2 millio kamatokkal együtt.nem tudom befizetni,semmi nincs a nevemen,a fizumat kézbe kapom.mit tudnak ilyenkor csinalni?
2011. máj. 10. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hiába kapod kézbe a fizudat ha törvényes akkor abból vonhatják, mert nem a bankszámládról vonják hanem a munkáltató köteles fizetni és a te fizudból levonni.
2011. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A bank vár, a késedelmi kamatok meg folyamatosan rakódnak rá az összegre. A tartozást soha nem fogja hagyni elévülni a bank. Amint kerül bármi a nevedre, akár ingó, akár ingatlan vagyon (örökölt is), azonnal viszi a bank, továbbá bármikor elmész bejelentve dolgozni, abból is tiltani fognak. Ha ne adj Isten házasságot kötsz, akkor sem lehet semmi a neveden, mert időről időre megjelenik majd a végrehajtó és amiről nem tudjátok igazolni, hogy nem a te tulajdonod, azt már viszik is. Valahogy meg kell egyezni a bankkal, mert az összeg nagyon gyorsan emelkedni fog és néhány év múlva már akkor sem fogsz tudni fizetni ha akarsz, mert csak a kamatokra többet kell majd fizetni mint amennyi most a törlesztőd és akkor még a tőkerészből semmit nem fizettél vissza.
2011. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Igen de ha semmise az ő nevén van akkor nem őt terhelik hanem azt akinek a nevén van :D


Am valami lófasz uzsora hitel?

600 ból max legvégső esetbe 1 millió lesz nem a több mint 3 szorosa.

2011. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy lett 600K-ból 2M??
2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2005 ben vettük fel,2007ben volt 1millio 6 körül.de tényleg nem tudom fizetni,egyszer már beszeltem felük,hogy az alapot visszafizetném a 600 ezret,de nem volt jó nekik,meg mondtam h szedjék ketté,már nem vok a párommal,de hajthatatlanok.a fizum 40 ezer ft ,4 órás vagyok.legalább állna meg,de ezek csak emelik.Börtönbe csukhatnak ez miatt ?hogy leüljem vagy ilyesmi?mert van gyermekem.
2011. máj. 10. 20:28
 6/14 anonim ***** válasza:
kezes vagy adóstárs vagy?
2011. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sztem kezes.tudom h olyan mintha én vettem volna fel.igazabol együtt vettük fel.
2011. máj. 10. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:

hát nagyon nem mindegy, hogy kezes vagy adóstárs


ha kezes vagy, akkor visszakövetelheted az összeget az exedtől

2011. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Börtönt felejtsd el, ilyen könnyen nem úszod meg...

Viszont, mivel valószínűleg sose tudsz ebből kikeveredni életed végéig, tekintheted magad modernkori adósrabszolgának.

2011. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sorolom a lehetőségeket: Keresel rendes 8 órás melót 100 körüli nettóval, akkor van esélyed kifizetni. Elmész prostinak amíg visszafizeted (ha megtetszik a könnyű pénz akkor tovább is). Vállalod, hogy egész életedben csak feketemunkát vállalhatsz és nem lehet semmi a neveden.
2011. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!