Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki mit érez a válságból?

Ki mit érez a válságból?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 06:14
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
51%
hülye hitelesek itt nyőgnek... Miért vesz új házat, meg autót ha nincs pénze? Addig nyujtózkodj ameddig a takaród ér!
2009. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nincs mindenkinek annyi önereje, hogy pl. hitel nélkül jusson ingatlanhoz, vagy nem tudnak mindenki segge alá kocsit, kacsalábon forgó palotát rakni.

Csak annyit mondok amiért megdolgozunk, azt meg is becsüljk.

2009. ápr. 18. 20:32
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem több pénzem van mint eddig szóval sehogy szerencsére :) hitelem egy deka se és nem is tervezek felvenni!!
2009. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
69%
Én egyet nem értettem soha: kocsira minek hitel??? Van busz. Nem létszükséglet, mint a lakás.
2009. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
84%
Eddig sem volt rózsás a helyzetünk, de most katasztrófa. Hamarosan már a híd alá való költözés következik. Albérlet + lakáshitel duplájára növekedve persze frankban( hosszút hogy miért van albi is meg hitel is )+ a számlák. Spórolunk már mindenen, nem tudom min lehetne még.:( Utálom ezt a helyzetet és még munkát is keresnem kell, mert megszünt a munkahelyem.
2009. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs lakás hitelünk (mer 2éve vettük a lakást) autó részletet vagy mit se kell fizetni,mer nincs kocsink,úgyh én semmit nem érzek a válságból,ugyanúgy élünk,ahogy eddig,luxusra eddigse telt,most se telik,de nem is vágyunk rá.Kajára mindig futja,kínaiba tudunk ruhákat venni,igaz a számlák nincsenek mindig befizetve,de megoldjuk vhogy.
2009. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
pályakezdő fűtészerelő vagyok és egyszerűen esélytelen elhelyezkedni! egom megyébe egyszerűen semmi meló sincsen hihetetlen:(
2010. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Sajnos mi azt érezzük a válságbol, hogy már 2hete itt sírunk azért a szaros iPhone 4 ért és egy áltag emberke 4-5havi keresetét kifizetnénk 10 perc alatt, de neeem...

megkell venni 6-7 havi fizetésért mert az ország egy csőd, és nem lehet kapni rendes árut.

2010. aug. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!