Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit szóltok ahhoz, hogy nem...

Mit szóltok ahhoz, hogy nem lesznek kilakoltatások, április után sem?

Figyelt kérdés
Én személy szerint örülök,mert én is hiteles vagyok,bár még tudom nyögni.Borzasztó lett volna ennyi embert az utcára tenni,pedig sok embernek ez tetszene.
2011. febr. 3. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a hosszútávú következményeibe belegondoltál?
2011. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Én ugy tudom hogy ápr 15-én lejár.
2011. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Én is úgy tudom.
2011. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem értem,milyen következményekbe kéne belegondolni...Következmények akkor lettek volna,ha közel egymillió ember az utcára kerül.Most teljesen mindegy,hogy kinek és minek a hibájából.
2011. febr. 3. 22:06
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen.Idáig április 15.e volt a határidő,de ma az esti hiradóban(RTL)a FIDESZ kormányszóvivője nyilatkozott.Április 15.e UTÁN sem lesznek kilakoltatások.
2011. febr. 3. 22:08
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Arra gondol az első hogy azt akarja a kormány hogy az önkormányzat vegye meg azokat a lakásokat és a tulajdonos ott maradhat mint bérlő.Szerinted ki tudják majd fizetni a bérleti dijat a rezsit + a bank sem fogja hagyni magát azt is le kell majd törleszteni . Ugy hogy még az unokáik is azt fogják fizetni.Igaz még ez is jobb mint az utca.Jól megnyomoritották az embereket sajnos.
2011. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Első vagyok.

Milyen következmények?


1 A bankok előbb utóbb megszigorítják a hitelfelvételt, így azok sem jutnak hitelhez akik csak a könnyebb fedezeti rendszernek felelnek meg, de törlesztést tudnák fizetni.

2 Konzerválja a bérekhez képest magas ingatlanárakat.

3. Ezeket a pénzeket előbb-utóbb valakinek ki kell fizetni, nem örülnék ha ez az én adómból történne.

4. Olyanokat is a nemfizetésre ösztönöz akik nehezen, de tudnák fizetni a törlesztést...ha akarnák.

5. A moratórium fenntartása nem megoldás, csak tovább tolja a gondokat...és közben kamatozik is.


Csak, hogy így néhányat említsek. Egyébként a devizahitel felvétele mindenkinek egyéni döntése és egyéni FELELŐSSÉGE volt, senki nem nyomott pisztolyt a fejükhöz.

2011. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sok becsületes,dolgos családnak az élete tönkrement,és megoldás nincs,legalábbis konkrét megoldás.Ebben az országban repkednek a milliárdok mindenféle más dolgokra,de ezektől a kétségbe esett emberektől mindenki sajnálja,még az utolsó forintot is.
2011. febr. 3. 22:56
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
De azt te sem gondolod komolyan hogy nem kell majd vissza fizetni a felvett hitelt?
2011. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
22.45re Sokan nem örülnének,ha az adójukból lenne rendezve,a bankok követelése.Csak egyet nem értek.Hogy valóban felesleges dolgokra,mi pénzek mennek el(milliárdok).Hogy az összes eddigi kormány politikusai,talán még a rokonok is, luxus nyaralásokra jártak,"üzleti céllal"szintén milliárdos tételekben,az senkit sem zavart?Hogy most ha vissza hozzák a szoc.pol-t ami családonként milliós tételekre fog rúgni,mint ajándék,az sem zavar?Netán,hogy országos szinten az önkormányzatok belerokkannak a sok roma család segélyeztetésébe,ahol 8-10 fős családból senki sem dolgozik,azért nem háborog senki?Hogy 80-90 éves idős embereknek 300-400 ezer forintos nyugdijjakat utalnak,amikor haldoklik a nyugdij rendszer,ezért sem puffog senki?Hogy egy napi ellátása egy rabnak a magyar börtönökben 8000 FT (!!)ezért sincs botrány?Ezek kiknek a pénzéből vannak?AKIK DOLGOZNAK,ÉS AKIKTŐL VONNAK JÁRULÉKOT,ADÓT.Azoktól meg sajnálják,akik szó szerint a padlóra kerültek,egy gazdasági válság miatt.Az adódat,és mindenkiét igy is, úgy is elköltik akik a tűz közelében melegednek,efelől ne aggódj.
2011. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!