Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MIt szóltok ehhez a cikkhez?...

MIt szóltok ehhez a cikkhez? Startol a szegények bankja!?

Figyelt kérdés

[link]


Elsősorban romáknak, mégpedig bizalmi alapon saját vállalkozás elindítása céljából.


2010. szept. 6. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt, hogy nem kéne pozitívan diszkriminálni a romákat.

Egyébként ez a bank részéről ablakon kidobott pénz, még kultúráltabb körben sem lenne sikere.

2010. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmmh... Azt ugyebár nem tudják eldönteni, hogy ki roma, nemdebár? Vallhatom én is annak magamat. 1 milka mindig jól jön, pláne ha nem is kell visszaadni!
2010. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Romáknak áll a világ. Már bánom, hogy nemrég, amikor lehett, nem vallottam magam annak :-(


Csak felületesen olvastam el, de mivan, ha nem fizetik vissza?

2010. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen a cikken már délelőtt kiakadtam.Konkrétan azon,hogy a magyar kezdő vállalkozónak és a magán jellegű hitelkérőnek is egy csomó feltételnek meg kell felelnie,hogy hitelt kaphasson. Ez a hitel meg bizalmi alapon megy majd nekik.Na ez a nem semmi! Biztosan lesz aki fizetni fogja rendesen,de az is biztos,hogy a bank ezen bukni fog nem is keveset.
2010. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ezt valami nóbeldíjas bangladesi ürge találta ki, és ott működött is neki. Csakhogy ott vannak erkölcsök. Na majd megismeri a cigányaink erkölcsét is, aztán írhat belőle akadémiai disszertációt. Végülis abból lehet, hogy visszajön a 400 milkája...
2010. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a fogyasztói csoportokhoz hasonlóan fog majd működni. De hogy én azokkal az ügyfelekkel nem akarok foglalkozni az biztos. Akkor inkább felmondok.....
2010. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!