Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet venni fundamenta...

Mit lehet venni fundamenta szerződésnél ha még nem járt le a szerződés?

Figyelt kérdés

Én ezekre gondoltam, ezeket lehet?

-konyhabútor,

-konyhabútorba beépített sütő, tűzhely, mosogatógép, mikrohullámúsütő, páraelszívó, ezek mind beépített dolgokra gondoltam, tehát a konyhabútor szerves része

-csempe, ragasztó, festék, járólap

-ablak, ajtó

-teljes fürdőszoba berendezés, WC, zuhanyzó, csaptelepek

-teljes fűtés korszerűsítés,kazán, radiátor, csövek, csőidomok

mire lehet még?

tapasztalatokat kérek, kinek milyen számlát fogadtak el biztosan. köszi


2010. dec. 11. 15:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
tégláig le kell csupaszítani. ha festésre összegyjtünk 2-3 hónap alatt, utána jönne a fűtési rendszer, ami legalább 500 ezer forint és ezt a következő tél elejéig össze kell gyűjteni, ami persze nem fog menni, vagy egy újabb tél a régi, rossz konvektorokkal. majd a vizes munka csempével szintén pár hónap, majd a konyha a csempével, berendezésekkel, megint jó pár hónap. és nincs szekrényünk, asztalunk, székünk. na meg az ablakok, az is jó pár 100 ezer. áh lenne több év mire sikerülne valami lakhatót összehozni. nem tudom...
2010. dec. 11. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!