Mit tanácsoltok hitel v személyi kölcsön ügyben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az ilyenekkel tisztában kellene 1,5Mft még otthon lakok el akarok költözni BPre dec 31.én megszűnik a munkahelyem és januártól (ha emellett lehet) felvenném a munkanélkülit aztán 1-2 hónapon belül mennék Pestre lakni és dolgozni. (ott már van fix munkahelyem) ha ezt így elmondom a banknak ahonnan kellene a hitel így is fognak adni?

ma 07:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Felrakni egybe a pirosra kaszinóba :D

Jó persze értem azt hallottam hogy személyi kölcsönhöz nem kell semmi csak igazolás 6 hónapos munkahelyről ami ugye bőven van.

Nem nincs benne hogy nem lesz munkám de ebbe hadd ne menjek bele

értem amúgy köszönöm ha van valami tippetek még szívesen fogadom.

ma 09:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#10: személyi kölcsönnél a fedezet a fizetés, nem kell ingatlan meg semmi.

Másrészt, 1,5 millió ft lóf.sz összeg ma már. Kb. 30 ezer/hó lenne a törlesztő, kerdező döntsd el, hogy ezt bevállalod-e vagy sem.

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha bankszámlára kapod a fizetésed, akkor kb 5 perc a személyi kölcsön, az appban pár kattintás, és rögtön meg is kapod. Utána, ha rendesen fizeted a havi törlesztőt, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy van-e épp munkaviszonyod, vagy nincs. Másfél millió az lópikula, semmiféle fedezet nem kell hozzá.
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12 13 köszi
ma 14:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Kaphatsz hitelt, ha bevallalod hogy kamuzol arrol hogy nem fog megszunni a munkahelyed. Ha azt mondod hogy nem szunik meg, nem tudsz rola akkor fogsz kapni hitelt.


A bankot nem fogja sem erdekelni, sem zavarni hogy a munkahelyed a folyositas utan megszunik, ha rendesen fizeted.


De csak ugy folyositanak ha azt allitod a munkahelyed biztos es nem szunik meg.

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!