Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön VS lízing,ava...

Személyi kölcsön VS lízing,avagy meg tudom sürgetni a banki eljárást?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a bank ül egy nagyobb összegen,aminek a kiutalására várok,viszont hetekbe is telhet,mire megérkezik,nekem viszont ezen a héten szükségem lenne a pénzre. Ér bármit,ha bemegyek a bankba,vagy udvariasan csak elküldenek?

B kérdés

Ha nem jutok hozzá a pénzemhez,akkor mivel járok jobban,ha autót szeretnék venni a héten? Ha befizetem,amim van és maradékot lízingelik nekem,vagy ha felveszek egy személyi kölcsönt és abból kifizetem?

Életemben nem volt még semmilyen hitelem és nem tudom,mivel járnék jobban. De eléggé ideges vagyok,mert semmi ilyenre nem lenne szükség,ha végre megkapnám a pénzemet...


ma 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A számokat tudni kéne. Azt számold ki, hogy a lízingelendő rész kamata mennyi lenne, valamint a személyi kölcsön mennyi lenne.

Ha nagyon kell a kocsi, bérlés nem lenne jó? A bankba mindenképp menj be érdeklődni, hogy várhatóan mikor utalnak.

ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!